Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Theodor99 » 17 lis 2019, 13:08

Świetnej narzędzia do pracy pod napięciem kupiłem w firmie Hubix. Mają bogatą ofertę i zawsze służą fachowym doradztwem. Poza tym oferują doskonałe ceny.

Marekmarko
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:07
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Marekmarko » 26 lis 2019, 22:02

bardzo dużo elektronarzędzi AEG kupiłem na narzedzia.pl, mają bardzo dobry wybór i od razu masz tam całą specyfukacje jaka moc, że bezszczotkowa czy dobry akumulator itd. no i przede wszystkim cany mają tam lepsze niż w stacjonarnych sklepach, gdzie np. AEG jest mało.

yuliarotka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: yuliarotka » 24 lut 2020, 15:12

Ja znam super miejsce gdzie można oddać elektronarzędzia do naprawy i ja ze swojej stron polecam zapoznać się z ofertą firmy agent. Zakład oferuję bardzo dogodne ceny i szybko wykonują naprawy.

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: marianliss » 15 kwie 2020, 10:55

Nie trzeba kupować. Są drogie, poza tym potem nie ma co z nimi robić. Lepiej więc ponosić mniejsze koszty, po prostu wynająć. Zdecydowanie ty polecam kontakt z wypożyczalnią sprzętu Ramirent. Świetna oferta, elektronarzędzia dobrej jakości, łatwe w użyciu. Warto zaznaczyć, że w obecnym czasie można u nich wynająć sprzęt bezkontaktowo.

feruskon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:58
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: feruskon » 22 kwie 2020, 22:42

Chyba bym się nie zdecydował na wypożyczenie sprzętu, chyba żebym wiedział że np tylko raz czy dwa razy z jakiegoś drogiego urzązenia skorzystam, rzeczy używane regularnie lepiej kupić na własność, dobry jakościowo sprzęt ma AEG i nie są to jakieś mega drogie rzeczy

Baranek18
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:24
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Baranek18 » 01 wrz 2020, 10:41

Ostatnio zmienialiśmy w firmie sprzęty spawalnicze, bo już były mocno zniszczone i zdecydowaliśmy się na ofertę powermat. Firma zaproponowała sprzedaż hurtową przy tej większej ilości, którą kupowaliśmy, sprzęty na tą chwilę pracownicy oceniają bardzo pozytywnie, pracuje się z nimi komfortowo. Jeśli chodzi o wykonanie to widać, że wszystko jest bardzo dobrze przygotowane, jakość jest na wysokim poziomie i sprzęty powinny w praktyce się dobrze sprawdzać.

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: karik » 10 wrz 2020, 16:58

ferkuson widziałeś, ze AEG maja też swój oficjalny sklep na allegro? Jak szukałem czegoś dla siebie to widziałem, że sporo urzadzeń mają w ofercie i ceny bardzo przystępne. Ja ich sprzętu używam na co dzień w pracy i polecam

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Szydlak » 26 kwie 2021, 7:31

Ogólnie pod kątem obsługi można na pewno liczyć na ofertę Lombardu Trafart. Można indywidualnie z nimi negocjować stawkę, starają się zawsze zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Co do mnie to mam bardzo pozytywne doświadczenia z nimi i ogólnie z przygotowanej przez nich oferty jestem zadowolony. Z odkupem później również nie ma problemów.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: klaudia844 » 27 kwie 2021, 16:24

Na pewno nie w marketach. Poza tym nie wszystko warto kupować, bo po co? No chyba, ze ktoś nie wie co robić z kasą. Elektronarzędzia kupujemy w sklepach z tego rodzaju sprzętem, ale niech to będą sklepy mające w ofercie tylko elektronarzędzia, a nie markety z kiepskiej jakości narzędziami. Polecam sklep i wypożyczalnię Budrent w Olsztynie

Mark Schmit
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 11:37
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Mark Schmit » 29 kwie 2021, 10:40

szaman pisze:Witam Was,
zakładam firmę, czeka mnie generalny remont lokalu, muszę kupić kilka elektronarzędzi. Ceny jednak mnie przeraziły;/ Znacie jakiś tani sklep?


Często w Castoramie są jakieś przeceny na elektronarzędzia

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: waldi79 » 09 cze 2021, 10:12

Firma Postal Steel Group posiada w swojej ofercie wybór elektronarzędzi, znajomy mi polecił i powiem szczerze, że byłem miło zaskoczony, polecam

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: prom » 08 lis 2021, 21:08

ja w TIM.pl kupowałem swoje narzedzia. z resztą stąd to wszystko biorę, osprzęt elektryczny także. zarejestrowany jestem jako firma, mam fajne warunki współpracy

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Dariusz80 » 24 sty 2022, 12:10

Myślę, że możesz zainteresować się także ofertą firmy Rolmasz z Żar. Posiadają w asortymencie m.in. elektronarzędzia, sprężarki, narzędzia pneumatyczne, kompresory powietrza i narzędzia ręczne. Gwarantują wysokiej jakości sprzęt wielu renomowanych producentów w przystępnych cenach. Sądzę, że znajdziesz tam potrzebne Ci narzędzia.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: emsti » 28 lis 2023, 9:16

Od elektronarzędzi makity odszedłem już dawno bo bardzo zjechali z jakością. Z kliczami makity nie miałem stycznosci ale rok temu kupiłem taki zestaw YATO i w porownaniu do Honitona ktorego mam od 11lat YATO jest z plasteliny...


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów