Fototapeta do pokoju syna

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Fototapeta do pokoju syna

autor: Kriss9 » 22 lip 2019, 12:55

Hejo! Potrzebuję wstawić synowi do pokoju fajną fototapetę .gdzie znajdę tego typu dziecięce projekty? Hmm? Sklep fototap.pl może ktoś zna? Mają kilka fajnych opcji.

fixar
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2019, 13:56
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: fixar » 23 lip 2019, 10:19

Wybierając fototapetę do pokoju syna najłatwiej byłoby kierować się jego upodobaniami. Chyba że dziecko jest jeszcze malutkie - wtedy można postawić na urocze, powtarzające się dziecięce motywy w misie, zwierzątka lub geometryczne wzory. Jeśli chłopiec jest starszy i lubi grać w piłkę nożną, idealnie mogą sprawdzić się piłkarskie motywy. Poza fototapetami polecane są również fototapety samoprzylepne Easy Stick, których największym plusem jest duża łatwość montażu oraz możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania. Nadadzą się szczególnie w pokoju dziecka.

elchaps
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:59
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: elchaps » 24 lip 2019, 10:06

Ciężki temat z wyborem, ale może znajdziesz coś dla syna w Decormint. Ja polecam.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: marek33 » 24 lip 2019, 13:50

Na pewno mogę pochwalić sklep fototap.pl za rozpiętość asortymentu. Można w jednym miejscu dobrać dowolną stylizację, czy to do domu czy do firmy, czy bardziej modern, albo classic, co kto lubi.

Gustav2
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:30
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: Gustav2 » 31 lip 2019, 8:16

Na Homebooku mają masę fototapet, też u nich zamawiałam. Na bank znajdziesz tam coś do młodzieżowego pokoju.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: e-Rzecznik_Magnat » 29 wrz 2019, 21:15

Tematyka fototapety szybko stanie się nieaktualna. Dzieci zmieniają swoje fascynacje i zainteresowania szybciej niż zdążymy zrobić kolejny remont. Proponujemy pomalować ściany farbami, a ulubioną tematykę zastosować w łatwych do zmiany dodatkach.
8.jpg
8b.jpg
8a.jpg

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: ArkadiuszKrol » 13 lis 2019, 9:05

Niedawno widziałem ładne fototapety z motywem bajek.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: marko19 » 26 lis 2019, 11:28

Fototapety obecnie nijak mają się do tych, które ja pamiętam z dzieciństwa. Teraz to niemalże dzieła sztuki. Dobrze jest więc przemyśleć sobie zarówno motyw, jak i materiał na jakim jest taka fototapeta wykonana. W małych pomieszczeniach z pewnością dobrze nie będzie wyglądał jakiś duży motyw. Kolejną ważną rzeczą będzie bez wątpienia jej położenie. Jeśli będzie to wykonane nieumiejętnie to widoczne będą wszystkie niedoskonałości czy łączenia. Dlatego ja zdecydowałem się na profesjonalną firmę, która ma wiele lat doświadczenia w tym temacie i z pewnością położy fototapetę tak, jak się należy.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2019, 11:32 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin pkt 4.4.c

magdapp
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 9:08
Re: Fototapeta do pokoju syna

autor: magdapp » 10 lis 2020, 12:13

Długo zastanawiałam się nad fototapetą, ale w końcu wybór padł na naturalne wykończenie ściany starą cegłą. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Cegła sama w sobie wnosi dużo przytulności i oryginalności do pokoju.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów