Ościeżnica metalowa. Problem.

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Nexiz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2019, 18:47
Ościeżnica metalowa. Problem.

autor: Nexiz » 14 lis 2019, 18:53

Witam. Jest to mój pierwszy post tutaj i jeśli dodałem go w źle miejsce, to z góry przepraszam.
Do rzeczy.
Wstawiłem ościeżnice metalowa i dzisiaj przy próbie podbicia deski na podłodze pech chciał, że oddała na wysokość jakieś 70 cm od muru. Była zalewana betonem. W czy jest jakiś sposób żeby ją jakos z powrotem ustawić tak jak była? Jakąś kotwą albo czymś innym? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Ościeżnica metalowa. Problem.

autor: mazwoj » 26 lis 2019, 10:05

Jeszcze raz i bardzie po Polsku. Nie wiem skąd się wziął beton i deska w tej opowieści o metalowej ościeżnicy.
Czy masz na myśli to, ze skrzywiłeś ościeżnicę stalową? Czy jest to tylko wgniotka i cierpi estetyka czy drzwi nieprawidłowo działają, bo cała ościeżnica się przekrzywiła? Choć ta druga opcja wydaje się niemożliwa, bo nie jest tak łatwo wyrwać ościeżnicę z muru jeśli ta jest dobrze zamontowana.
W razie opcji nr 2 to polecam spr czy możesz jeszcze dokręcić dyble do których dostęp będziesz miał po otworzeniu skrzydła. Jak to nie pomoże to tylko ponowny montaż ościeżnicy będzie jakimś sensownym wyjściem.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Proximic [Crawler] i 94 gości

Gotowe projekty domów