Inwestowanie oszczędności

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JKN
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2017, 6:19
Re: Inwestowanie oszczędności

autor: JKN » 08 wrz 2019, 19:43

Z pewnością posiadając oszczędności warto rozważyć inwestycję w nieruchomości. Jak każda inwestycja niesie ze sobą pewne możliwości, ale i pewne ryzyko. Warto mieć tego świadomość.
Ze swojej strony polecamy zapoznanie się z artykułem, w którym wskazane są najpopularniejsze zalety i wady inwestowania w nieruchomości:
https://www.regionieruchomosci.pl/artykul/zalety-i-wady-inwestowania-w-nieruchomosci

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Inwestowanie oszczędności

autor: kukusia142 » 19 lis 2019, 0:00

warto rozwaznie wybierać formy inwestycji, aby faktycznie na tym zyskac. Ja mogę polecić Piotra Bralczyka w tej kwestii , gdyż jest to doswiadczony doradca finansowy ktory nie od dziś związany jest z rynkiem finansowym - zna go od podstaw, takze z nim inwestycje faktycznie przynoszą pewny sukces

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Inwestowanie oszczędności

autor: smichalek » 25 lis 2019, 9:00

A jak to widzicie - wkracza facebook pay? Klapa czy będzie jednak sukces? Tyle się o tym mówi, że w sumie trudno przewidzieć. Z jednej strony wydaje mi się, że da się na tym mega zarobić, a z drugiej ciężko mieć pewność, czy to w ogóle się pojawi. Jak to widzicie?

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Inwestowanie oszczędności

autor: uuwjad » 25 lis 2019, 21:34

Ja tam od ładnych paru lat trzymam się zasady, że najlepiej inwestować w złoto :)

Zakir
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:23
Re: Inwestowanie oszczędności

autor: Zakir » 15 paź 2020, 12:42

Witam! Oszczędzanie to dobry interes. Ale jeśli chodzi o emeryturę, nie liczyłbym szczególnie - ponieważ musisz sam zajmować się swoim dobrobytem. W pracy powiedzieli największy Polski Broker Forex i CFD - mój kolega już od dłuższego czasu to robi. Potem sam spojrzałem i wszystko stało się dla mnie jasne - dobry sposób na wejście na rynek Forex

agame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:39
Re: Inwestowanie oszczędności

autor: agame » 28 gru 2020, 20:34

Moim zdaniem warto inwestować w złoto, pandemia pokazała, że to stabilna inwestycja. My kupujemy sztabki w tej mennicy, adekwatnie do możliwości finansowych, raz większe, raz mniejsze :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów