Kosiarka spalinowa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Kosiarka spalinowa

autor: animka » 16 kwie 2019, 11:04

Ja polecam kosiarkę do zadań specjalnych traktorki japonskie kubota.
Nie tylko skosi ale może dużo, dużo więcej. Wiem, że cena nie jest najniższa ale jeśli macie działkę i/lub kawałek lasu ten sprzęt naprawdę daje radę.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Kosiarka spalinowa

autor: TomeczekBBS » 07 cze 2019, 11:54

Pamiętaj, że spalinowe to nie wszystko ;) Ja mam ryobi na akumulator i to świetna kosiarka. Oczywiście, trzeba się przyzyczaić do nieco innej kultury pracy, ale użytkuje się ją bardzo przyjemnie. No i nie musisz martwić się o paliwo, tylko o naładowanie akumulatora a te starczają spokojnie na skoszenie ogrodu :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Kosiarka spalinowa

autor: smichalek » 19 wrz 2019, 8:00

Spalinówki są wygodne pod tym względem, że nie ciągniesz za sobą przewodu, ale problem w tym przypadku polega na tym, że musisz wymieniać olej, dolewać paliwo, wymieniać filtr. I bardzo duże znaczenie dla żywotności urządzenia ma paliwo. Kupisz porządne paliwo ekologiczne, to będzie OK., ale jeśli użyjesz byle czego, to kosiarka zdecydowanie szybciej padnie. Znacie Warter Fuels? Sprawdźcie sobie nawet z ciekawości, jak działa urządzenie i jakie są różnice. A są naprawdę duże.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Kosiarka spalinowa

autor: Theodor99 » 14 lis 2019, 8:10

Świetnej jakości markową kosiarkę Kubota w promocyjnej cenie udało mi się dostać w sklepie Jackonet. Mają dostępne w ofercie urządzenia do pracy w ogrodzie. Można skorzystać także z serwisu. Super miejsce.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Kosiarka spalinowa

autor: JoachimKon » 22 lis 2019, 12:13

Myślę, że warto abyś także zwrócił uwagę na ofertę Geko gdzie znajdziecie kosiarki spalinowe od John Gardener. Ja zdecydowałem się na zakup wersji z napędem ponieważ mam dość dużą działkę i jednak ciężko byłoby ciągle ją pchać po wszystkich nierównościach. Do tego dostępne są w niezłej cenie i dobrze dobranych parametrach bo spokojnie daje radę. Jak będziecie szukali to warto zastanowić się nad john gardener :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów