mycie okien na wysokości

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

kladyn
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 27 kwie 2015, 14:43
mycie okien na wysokości

autor: kladyn » 07 mar 2018, 8:29

A w temacie jak szukasz kogoś do umycia Twoich okien na wysokości i nie tylko to ja bardzo polecam firmę Highlife Expert wykonali u mnie pracę i jestem bardzo zadowolona.

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: mycie okien na wysokości

autor: Norbert145 » 09 maja 2018, 6:45

My mamy siedzibę firmy w Warszawie, ale korzystaliśmy z usług firmy Rope Expert, która wykonuje różne prace na wysokościach w tym tak jak wspomniałem mycie okien. Przede wszystkim warto na nich stawiać ze względu na dobre ceny i profesjonalne wykonanie zlecenia. Przykładają dużo uwagi do bezpieczeństwa pracy oraz wszystkie okna na wysokości umyli z dużą dokładnością. Aż sam byłem zaskoczony, tym bardziej że termin realizacji w pełni nam odpowiadał.

beatakar
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2018, 9:19
Re: mycie okien na wysokości

autor: beatakar » 16 maja 2018, 7:55

Mycie elewacji i okien na wysokości jest wyzwaniem wymagającym nie tylko odwagi, ale również odpowiednich zabezpieczeń czy uprawnień. Firma SPIT – Usługi wysokościowe z Krakowa zatrudnia ludzi, którzy są perfekcyjnie przygotowani do trudnych zadań. Posiadają odpowiedni sprzęt oraz potrzebne kwalifikację do wykonywania takich prac.

Klajstan324
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2018, 11:22
Re: mycie okien na wysokości

autor: Klajstan324 » 20 maja 2018, 18:15

jak mi kiedyś było żal tych gości, umyli okna i za chwile spadł deszcz i zrobiły się zacieki

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: mycie okien na wysokości

autor: Dankaled » 29 maja 2018, 14:43

Ja dla ułatwienia sobie życia mam takie okna dachowe, które można otwierać zarówno na zewnątrz, jak i do środka dlatego mycie to nie problem. Wystarczy drabina :p

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: mycie okien na wysokości

autor: viki42 » 26 wrz 2018, 8:16

Takie mycie okien na wysokości to bardzo niebezpieczna praca. Wystarczy większy wiatr albo poślizg i całość może się źle skończyć. Dobrze, że na rynku są firmy jak ta ratwork.pl gdzie można kupić profesjonalny sprzęt do pracy na wysokości. To bardzo istotny element w takiej pracy.

ProKit
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2018, 9:49
Re: mycie okien na wysokości

autor: ProKit » 07 paź 2018, 10:11

W przypadku mycia okien na dużych wysokościach chyba najlepszą możliwą opcją jest zwrócenie się do profesjonalnej firmy niż ryzykować samemu, to przynajmniej bezpieczne wyjście.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: mycie okien na wysokości

autor: Baśka74 » 16 gru 2018, 21:42

Produkty zabezpieczające przed upadkiem z wysokości, które można stosować w poziomie, pionie oraz w zamkniętych przestrzeniach znajdziecie u csaasekuracje.pl. Są bardzo wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Awatar użytkownika
kamil527
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 28 lis 2017, 9:49
Re: mycie okien na wysokości

autor: kamil527 » 19 kwie 2019, 10:19

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do mycia okien? Na stronie winshop.pl znajdziesz ogromny wybór sprzętu niezbędnego podczas mycia. Oferują zarówno profesjonalne, jak i podstawowe ściągaczki oraz myjki. Znajdziesz u ich także kije teleskopowe i szczotki do mycia wodą demineralizowaną, a także inne narzędzia.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: mycie okien na wysokości

autor: jeremi_ » 19 lis 2019, 13:27

Ja kilka miesięcy temu szukałem dobrej firmy alpinistycznej w Warszawie, też była potrzeba umycia okien na wysokościach i jeszcze dodatkowo zamontowania ochrony przeciwko ptakom. Skorzystałem z oferty firmy Rope Expert i szczerze ich polecam. Mają doświadczenie, oferują kompleksowe usługi, ceny też są rozsądne.

sarax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:37
Re: mycie okien na wysokości

autor: sarax » 20 maja 2020, 11:00

Mycie okien czy po prostu prace konserwatorskie na elewacji to praca na wysokościach, któa wymaga odpowiedniego przeszkolenia i przygotowania zabezpieczeń. Zlecając taką usługę firmie, zwróciłabym uwagę nie tylko na opinie czy tanio i szybko, a czy bezpieczeni. Instrukcje stanowiskowe powinny być w takich firmach realizowane w 100% żeby później nie mieć problemów, jako właściciel obiektu.

tomaszmoryc
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 19 paź 2020, 8:40
Re: mycie okien na wysokości

autor: tomaszmoryc » 19 paź 2020, 14:21

Przy tych firmach, które robią pracę na wysokościach na pewno trzeba być ostrożnym, bo sporo się firm reklamuje, oferuje a tak naprawdę nie każda ma odpowiednie uprawnienia do robienia takich prac. Więc tak naprawdę trzeba dobrze poszukać, sprawdzić. My w firmie na Bielanach współpracujemy z Alpinq. Mycie okien, czyszczenie elewacji czy drobne prace remontowe. Pod tym kątem na pewno to dobry wybór i firma się sprawdza. Właśnie jeśli chodzi o różne prace budowlane to wyjątek bo większość firm się nie chce tym zajmować.

Władek5426
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2020, 14:00
Re: mycie okien na wysokości

autor: Władek5426 » 30 paź 2020, 12:00

Ja ostatnio korzystałem z usług EHC. Wynajmowałem podnośnik. Operator spoko facet, z wszystkimi uprawnieniami.

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: mycie okien na wysokości

autor: Dankaled » 27 lis 2020, 11:08

Hej ja mogę Wam polecić firmę, która zamontuje solidne asekuranty dachowe oraz wszelkiego rodzaju systemy asekuracji umożliwiające m.in. prace w dostępie do elewacji.

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: mycie okien na wysokości

autor: emeraldlady » 03 maja 2021, 23:36

Na pewno elektryczny podnośnik koszowy to dobry pomysł, jeśli występują jakiekolwiek prace na wysokościach, ponieważ wtedy ryzyko wypadku jest naprawdę minimalne, a to tyczy się także mycia okien. Czasem widuję ludzi na linach, ale to chyba nie to samo. Co o tym sądzicie? Wolicie kupić czy wynająć?


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów