Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: MichalBudowniczy » 31 paź 2018, 21:16

Zależy czego dokładnie potrzebujesz. Jeśli szukasz mocnych worków i opakowań foliowych, znajdziesz je w ofercie ago-opakowania.pl. Posiadają szeroki wybór, dobre ceny i sprawdzonej jakości produkty.

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Ulfar » 05 lis 2018, 12:11

Tak jak kolega powyżej, zależy czego tak naprawdę poszukujesz dla swojego sklepu - jaki sprzęt, jakie rozwiązania jeśli chodzi o wyposażenie w postaci mebli itd. Warto też pomyśleć o estetycznych aspektach sklepu - ozdobach, czy też inwestycji w torby papierowe do pakowania produktów. W sumie, to co włożysz do sklepu będzie się po czasie przekładać na ogólny zysk ze sprzedaży.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: viki42 » 10 gru 2018, 12:25

Wyposażenie sklepów to dość ogólny termin. To, w co powinien być wyposażony sklep, w dużej mierze zależy od branży. Inaczej będzie wyglądało wyposażenie sklepu odzieżowego, a inaczej piekarni. Żeby dobrze dopasować wyposażenie dla danego obiektu, trzeba mieć sporo doświadczenia. Dlatego dobrze jest zlecać takie zadania firmom, które działają kompleksowo - od projektowania, po montaż.

mati36072
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2018, 9:53
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: mati36072 » 20 gru 2018, 9:42

Dobrym przykładem sklepu z wyposażeniem piekarni może być sklep urządzenia piekarnicze Pana Andrzeja Barlika. Można zaopatrzyć się tam w rożnego rodzaju asortyment, od palników po koszyki do wyrastania chleba, a także profesjonalne maszyny cukiernicze.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: boddekk » 21 gru 2018, 14:03

Odpowiedniej jakości wyposażenie sklepów to jedno a druga opcja to Zencard świetnej jakości programy lojalnosciowe dla takich sklepow. Klient przychodzi robi zakupy, placi karta czy gotowka, zbiera punkty lojalnosciowe i zbiega nagrody badz rabaty w sklepie, nie tracac na tym nim.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Szpilka89 » 31 gru 2018, 9:10

A jakie interesują Cię formy reklamy, bo wiadomo że bez tego trudno zaistnieć na rynku. Ja ostatnio znalazłam ciekawą ofertę, która dotyczyła tabliczek emaliowanych reklamowych. Wydaje mi się, że ciekawie wyglądałabym taka tabliczka i byłoby to coś oryginalnego.

Trader Line
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2019, 15:21
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Trader Line » 20 mar 2019, 16:05

Na pytanie gdzie kupić wyposażenie sklepowe nie ma jednoznacznej odpowiedzi, póki nie znamy rodzaju tego konkretnego sklepu.
Jeśli jakaś firma twierdzi, że ma wszystko co trzeba do wyposażenia sklepu to raczej na pewno zajmuje się ona sprzedażą wyposażenia do mniejszych lokali handlowych, lokalnych sklepikarzy, mniejszych usługodawców. W przypadku takich działalności proces doboru wyposażenia może zająć kilka chwil, dlatego, że opierają się one na sprzedaży standardowych systemów sklepowych. Jest to też najtańsze rozwiązanie w zakupie, wysyłce i montażu
Trochę droższe i zajmujące więcej czasu jest opracowanie mebli sklepowych dopasowanych do konkretnego lokalu handlowego. Takie rozwiązanie jest wybierane przede wszystkim przez specjalistyczne sklepy. Realizacja takich inwestycji może potrwać nawet kilka tygodni ponieważ wymaga pracy na bardzo różnych materiałach, w różnych technologiach. W tym przypadku montażem zajmują się głównie pracownicy wykonawcy wyposażenia.
Wyposażenie sklepowe opisane powyżej dystrybuuje i montuje n aterenie całego kraju firma Traderline.
Zupełnie inny typ wyposażenia stanowi wyposażenie spójne z wizerunkiem marki, które dostarcza niezapomnianych wrażeń zakupowych. Aby je wykonać niezbędna jest współpraca architekta, specjalistów z zakresu stolarstwa, metaloplastyki, branży reklamowej oraz monterów. Zawęża się więc grupa firm, które są w stanie przeprowadzić taką inwestycję.
W Polsce mamy kilka takich firm i jedną z nich jest Vielme.

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Argentina » 22 mar 2019, 16:43

A powiem szczerze, że sama się ostatnio nad tym zastanawiałam z moją przyjaciółką. chce otworzyć własną cukiernię i szuka jakichś fajnych pomysłów, sklepów z wyposażeniem itd. Znalazłyśmy taki sklep JAMP Na razie póki co to się zastanawia, kiedy kupić. Ale z tego co tak widziałam, to dość duży asortyment tego całego wyposażenia tam jest.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Złotowłosa » 19 kwie 2019, 14:31

Moja mama jest obecnie właścicielką niewielkiego sklepu i ostatnio kupowała sobie do niego nowe meble sklepowe. Zdecydowała sie na zamówienie ich w firmie Brand Creation. Już dawno powinna to zrobić bo tlumaczyłam jej, ze nie tylko towar się liczy ale również to jak sklep wygląda oraz w jaki sposob może przyciągnąć klienta.

No wiec meble wykonane porządnie, można być z nich zadowolonym.

donna55
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2017, 11:17
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: donna55 » 24 kwie 2019, 10:05

W naszym sklepie szukaliśmy pełnego wyposażenia od regałów bo kasę fiskalną, drukarki etykiet. Meble udało się załatwić dość szybko, a sprzęt do etykietowania kupiliśmy od profesjonalnej firmy bradypolska. Wszystko działa jak należy - zarówno my jak i pracownicy są zadowoleni z wyposażenia nowego sklepu :)

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: drezq » 05 cze 2019, 12:37

Ja mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż maszyn, które są potrzebne na przykład w pakowalni lub magazynie. Firma Madej-pak oferuję sprzedaż takich urządzeń jak : :poziome maszyny pakujące,pionowe maszyny pakujące ESSEGI, owijarki, maszyny termoformujące, wagi, dozowniki, kontrolery wagowe.

Przemek.Strog7
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:11
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Przemek.Strog7 » 10 cze 2019, 9:10

Ja również polecam firmę Specpack i my zaopatrujemy się u nich i kupujemy akcesoria do pakowania do naszego sklepu internetowego. Firma oferuję szeroki asortyment i dobre ceny.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Majaja » 09 lip 2019, 8:08

Jeśli chodzi o lady chłodnicze to jedyny producent warty uwagi ktory aktualnie przychodzi mi na myśl to Bolarus. Każdy mój punkt wyposażyliśmy w sprzęt chłodniczy ich firmy i uważam, że naprawde dają rade. Gdybym mial znalezc cos innego w tej cenie to pewnie bylby to mega niewypal

jan_ek_754
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2019, 20:07
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: jan_ek_754 » 14 lis 2019, 9:37

Wybór wyposażenia do sklepu niemal każdej branży jest ogromny. Myślę że w dzisiejszych czasach warto zdać się na internet. Różnorodność asortymentu oraz korzystne ceny są o wiele bardziej dostępne niż stacjonarnie. Jeśli choć trochę ufasz opinii użytkowników lub marce produktu nie musisz osobiście go widzieć, no i zawsze masz prawo do zwrotu. Osobiście mogę polecić sklep HDWR mają duży wybór czytników kodów kreskowych a to wyposażenie przydatne niemal w każdym sklepie.

maciejos
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:00
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: maciejos » 19 lis 2019, 12:17

Co do wyposażenia sklepu to ja praktycznie wszystko zamawiałem w Multigastro. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry, bez wygórowanej kwoty udało mi się zakupić wszystkie potrzebne urządzenia. Duży plus daję dla tego sklepu za doradztwo, bo jak zaczynałem to sam do końca nie miałem pojęcia co tak naprawdę będę potrzebował, a tu udzielono mi wszelkich informacji i porad. Sklep wart polecenia.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów