Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tinky_winky
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2013, 17:30
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: tinky_winky » 22 sie 2019, 8:58

Nie znam takich kosmetyków - są delikatne dla skóry?

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: kukusia142 » 18 lis 2019, 23:50

Tu chodzi o kosmetyki do gabinetu zajmujacego sie medycyną estetyczną? bo jesli tak to do takiego gabinetu warto zakupic wysokiej jakosci produkty jak np Restylane. Ich produkty sa zarejestrowane w FDA - posiadaja wiec gwarancje bezpieczenstwa i wysokiej jakosci. Grunt to korzystac z medycyny estetycznej rozwaznie - a to jest wlasciwe rozwiazanie bo ich produkty gwarantuja naturalny i zdrowy efekt

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 493
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: martan » 14 lip 2020, 9:05

Dziewczęta, czy w moim wieku (23lata) powinnam już zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych?
Kilka dni temu, w sephorze Pani zbadała mi stan mojej skóry. Na tym magicznym urządzonku wyszło, że ogólnie wszystko jest cacy (no może tylko policzki trzeba trochę bardziej nawilżyć).
Ta kobietka zapropnowała mi krem Dermiki Noblesse - trochę się przeraziłam ponieważ producent zaleca używnie tego kremu po 30roku życia. Gdy zapytałam się jej czy nie jestem za młoda, stwierdziała, że mogę poużywać tego kremu przez kilka miesięcy, a wtedy skóra ulegnie wyraźej poprawie. Potem mogę używać delikatniejszego kremu. Czy mam jej wierzyć? Czy po prostu reprezentowała Dermikę i stąd jej zalecenie?
Zastanawia mnie czy Wy w podobnym wieku sięgacie już po takie kremy? Chciałabym, by moja skóra jak najdłużej wyglądała ok, ale nie chcę przesadzać. Zastanawiałam się też nad Mialeną.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 13:13 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: Dżasmina » 21 lip 2020, 11:02

Szczerze mówiąc, to nawet nie słyszałam o takiej marce kosmetyków. Czy można je normalnie kupić w drogerii?

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: marcinmalinka » 03 sie 2020, 23:55

Moim zdaniem warto szukać kosmetyków z dobrym składem. Oprócz tego jestem zafascynowany ilością produktów, jakie znajdziecie na stronie drogerii online lavenda.pl

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: marcinmalinka » 03 sie 2020, 23:56

Dżasmina pisze:Szczerze mówiąc, to nawet nie słyszałam o takiej marce kosmetyków. Czy można je normalnie kupić w drogerii?


Z tego co wiem, to w drogerii internetowej nie są one dostępne.

patikolas12
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2023, 7:22
Re: Kosmetyki od Lab one kupić czy nie ?

autor: patikolas12 » 25 paź 2023, 8:31

Nie znam tych kosmetyków ale jeżeli macie problem ze stopami to polecam Wam onygen krem - najlepszy, jaki stosowałam.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 88 gości

Gotowe projekty domów