Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Theodor99 » 17 lis 2019, 13:08

Świetnej narzędzia do pracy pod napięciem kupiłem w firmie Hubix. Mają bogatą ofertę i zawsze służą fachowym doradztwem. Poza tym oferują doskonałe ceny.

Marekmarko
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:07
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Marekmarko » 26 lis 2019, 22:02

bardzo dużo elektronarzędzi AEG kupiłem na narzedzia.pl, mają bardzo dobry wybór i od razu masz tam całą specyfukacje jaka moc, że bezszczotkowa czy dobry akumulator itd. no i przede wszystkim cany mają tam lepsze niż w stacjonarnych sklepach, gdzie np. AEG jest mało.

yuliarotka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: yuliarotka » 24 lut 2020, 15:12

Ja znam super miejsce gdzie można oddać elektronarzędzia do naprawy i ja ze swojej stron polecam zapoznać się z ofertą firmy agent. Zakład oferuję bardzo dogodne ceny i szybko wykonują naprawy.

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: marianliss » 15 kwie 2020, 10:55

Nie trzeba kupować. Są drogie, poza tym potem nie ma co z nimi robić. Lepiej więc ponosić mniejsze koszty, po prostu wynająć. Zdecydowanie ty polecam kontakt z wypożyczalnią sprzętu Ramirent. Świetna oferta, elektronarzędzia dobrej jakości, łatwe w użyciu. Warto zaznaczyć, że w obecnym czasie można u nich wynająć sprzęt bezkontaktowo.

feruskon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:58
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: feruskon » 22 kwie 2020, 22:42

Chyba bym się nie zdecydował na wypożyczenie sprzętu, chyba żebym wiedział że np tylko raz czy dwa razy z jakiegoś drogiego urzązenia skorzystam, rzeczy używane regularnie lepiej kupić na własność, dobry jakościowo sprzęt ma AEG i nie są to jakieś mega drogie rzeczy

Baranek18
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:24
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Baranek18 » 01 wrz 2020, 10:41

Ostatnio zmienialiśmy w firmie sprzęty spawalnicze, bo już były mocno zniszczone i zdecydowaliśmy się na ofertę powermat. Firma zaproponowała sprzedaż hurtową przy tej większej ilości, którą kupowaliśmy, sprzęty na tą chwilę pracownicy oceniają bardzo pozytywnie, pracuje się z nimi komfortowo. Jeśli chodzi o wykonanie to widać, że wszystko jest bardzo dobrze przygotowane, jakość jest na wysokim poziomie i sprzęty powinny w praktyce się dobrze sprawdzać.

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: karik » 10 wrz 2020, 16:58

ferkuson widziałeś, ze AEG maja też swój oficjalny sklep na allegro? Jak szukałem czegoś dla siebie to widziałem, że sporo urzadzeń mają w ofercie i ceny bardzo przystępne. Ja ich sprzętu używam na co dzień w pracy i polecam

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Szydlak » 26 kwie 2021, 7:31

Ogólnie pod kątem obsługi można na pewno liczyć na ofertę Lombardu Trafart. Można indywidualnie z nimi negocjować stawkę, starają się zawsze zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Co do mnie to mam bardzo pozytywne doświadczenia z nimi i ogólnie z przygotowanej przez nich oferty jestem zadowolony. Z odkupem później również nie ma problemów.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: klaudia844 » 27 kwie 2021, 16:24

Na pewno nie w marketach. Poza tym nie wszystko warto kupować, bo po co? No chyba, ze ktoś nie wie co robić z kasą. Elektronarzędzia kupujemy w sklepach z tego rodzaju sprzętem, ale niech to będą sklepy mające w ofercie tylko elektronarzędzia, a nie markety z kiepskiej jakości narzędziami. Polecam sklep i wypożyczalnię Budrent w Olsztynie

Mark Schmit
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 11:37
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Mark Schmit » 29 kwie 2021, 10:40

szaman pisze:Witam Was,
zakładam firmę, czeka mnie generalny remont lokalu, muszę kupić kilka elektronarzędzi. Ceny jednak mnie przeraziły;/ Znacie jakiś tani sklep?


Często w Castoramie są jakieś przeceny na elektronarzędzia

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: waldi79 » 09 cze 2021, 10:12

Firma Postal Steel Group posiada w swojej ofercie wybór elektronarzędzi, znajomy mi polecił i powiem szczerze, że byłem miło zaskoczony, polecam

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: prom » 08 lis 2021, 21:08

ja w TIM.pl kupowałem swoje narzedzia. z resztą stąd to wszystko biorę, osprzęt elektryczny także. zarejestrowany jestem jako firma, mam fajne warunki współpracy

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: Dariusz80 » 24 sty 2022, 12:10

Myślę, że możesz zainteresować się także ofertą firmy Rolmasz z Żar. Posiadają w asortymencie m.in. elektronarzędzia, sprężarki, narzędzia pneumatyczne, kompresory powietrza i narzędzia ręczne. Gwarantują wysokiej jakości sprzęt wielu renomowanych producentów w przystępnych cenach. Sądzę, że znajdziesz tam potrzebne Ci narzędzia.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: emsti » 28 lis 2023, 9:16

Od elektronarzędzi makity odszedłem już dawno bo bardzo zjechali z jakością. Z kliczami makity nie miałem stycznosci ale rok temu kupiłem taki zestaw YATO i w porownaniu do Honitona ktorego mam od 11lat YATO jest z plasteliny...

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 491
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Gdzie kupić tanie elektronarzędzia?

autor: martan » wczoraj, 10:41

Najlepiej będzie chyba wziąść makite. Nie jest ani tania ani droga ale do użytku domowego jest aż nadto. Jeżeli potrzebuje Pan sprzętu mniej "Pro" który będzie pracować rzadko to chyba Stanley.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów