jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: ArkadiuszKrol » 15 cze 2019, 18:42

Od wielu lat używam wyłącznie narzędzi marki Bahco i Fiskars. Zapewniają bardzo wysoką jakość wykonania i przystępne ceny. Narzędzia zazwyczaj zamawiam z dom-ogrod-hobby.pl.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: walery p » 22 lip 2019, 10:06

Mi to by się przydała dmuchawa do liści. W łatwy i szybki sposób można z nią uprzątnąć zalegające liście oraz inne zanieczyszczenia. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Już dawno przymierzam się do zakupu i chyba postawię na sprzęt od marki stiga.pl. Słyszałem o jakości ich sprzętów - podobno niezadowne. A oferują też np. kosiarki, myjki ciśnieniowe, glebogryzarki, odnieżarki etc. Sprawdźcie.

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: KrystianM » 17 lis 2019, 13:06

Przejrzyjcie ofertę Rolmasz Zary. Mają w ofercie szeroki wachlarz produktów służących do pielęgnacji ogrodu. Kupuję u nich regularnie i zawsze mam pewność terminowej dostawy i wysokiej jakości.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Theodor99 » 17 lis 2019, 19:25

Warto zajrzeć do sklepu Sumax, który ma kompleksową ofertę narzędzi ogrodowych. Ja oprócz tego zakupiłem u nich pilarkę i narzędzia pomiarowe. Wszystkie sprzęty super jakości i w przystępnych cenach.

Tomek Zawadzki
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2020, 15:27
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Tomek Zawadzki » 26 lut 2020, 12:44

ArkadiuszKrol pisze:Od wielu lat używam wyłącznie narzędzi marki Bahco i Fiskars. Zapewniają bardzo wysoką jakość wykonania i przystępne ceny. Narzędzia zazwyczaj zamawiam z dom-ogrod-hobby.pl.


Również polecam firmę Bahco. Ostatnio znalazłem sklep w którym mają spory wybór .

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: tetate » 07 lip 2020, 6:41

Kto z Państwa poleci dobry sekator, piłę do przycinania zarówno trawy, jak i krzewów, także tych wysokich,. Np. tuje. Najlepiej na akumulator

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: budek11 » 07 lip 2020, 7:28

Do wysokich drzew fiskars - wysięgnik do 6m. Ręczne nożyce Raco Expert do cięcia artystycznego, lub ARS Profesjonal. Pytanie jakie masz fundusze oraz jakie masz oczekiwania, warto jest na pewno przejrzeć sobie co mają internetowe sklepy ogrodnicze. Wybór jest tutaj o wiele szerszy, cenowo zwykle rownież jest znacznie korzystniej niż w sklepach stacjonarnych.

Zerknij sobie do sklepu ogrodniczy com. Znajdziesz na miejscu ogromny wybor nożyc, sekatorów oraz innych narzędzi ogrodniczych. Jeśli nie będziesz wiedział co wybrac, polecam do nich zadzwonić. Powinni doradzić.

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: DarekK80 » 13 sie 2020, 11:07

Ja zazwyczaj używam narzędzi marki Fiskars. Posiadają bardzo dobrą jakość, wysoką trwałość i przystępne ceny. Niedawno zamówiłem sekator nożycowy oraz siekierę rozłupującą i jestem bardzo z nich zadowolony.

Oski33
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2020, 14:19
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Oski33 » 21 sie 2020, 15:53

Kupiłem jakiś czas temu nożyce akumulatorowe do trawy http://www.e-ogrodek.pl/tag/nozyce-do-t ... mulatorowe naprawdę cieszę się z tego zakupu, o wiele lepiej mi się tak pracuje :) Warto zainwestować!

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Kasprowicz » 22 paź 2020, 11:11

W dużej mierze wydaje mi się, że jeśli chodzi o sklepy internetowe to długi czas było nastawienia na określoną branżę. Dlatego dla mnie taką wyjątkową opcją jest sklep skleprolnoprzemyslowy.abstore.pl, gdzie te produkty są z wielu różnych dziedzin i rzeczywiście oferta tego sklepu jest super. Więc jak będziesz szukał dla siebie do ogrodu czy do domu to w ofercie tego sklepu produktów nie brakuje, faktycznie warto będzie tam do nich zajrzeć i zobaczyć co mają w sprzedaży.

marekm904
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 cze 2020, 9:58
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: marekm904 » 25 lis 2020, 15:57

ja polecam w tym cellfast, zakupilem pare rzeczy, nie narzekam przy okazji jest gwarancja, a juz leci 3 rok uzywania i na jakosc nie nakrzem

siwiński77
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2021, 13:25
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: siwiński77 » 18 kwie 2021, 21:40

Ja kupuję narzędzia od firmy Avena ze Starej lwicznej. Zajmują się sprzedażą, wypożyczeniem i serwisowaniem narzędzi i sprzętu do ogrodu i lasu, mają u siebie marki takie jak Viking, Stihl czy Briggs & Stratton. Można u nich znaleźć kosiarki spalinowe, nożyce, glebogryzarki i całą masę innych profesjonalnych urządzeń. Ich sprzęty są bardzo wytrzymałe, więc sprawdzają się nawet w trudnych warunkach i służą dobrze przez długi czas. Ja bardzo polecam - mam duży ogród i sad, więc często pracuję na ich urządzeniach i mogę tylko powiedzieć, że sprawdzają się doskonale.

Awatar użytkownika
Potulny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 20 kwie 2018, 13:05
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Potulny » 25 kwie 2021, 16:22

Moim ostatnim okryciem z którego jestem bardzo zadowolony i mogę polecić jest opryskiwacz akumulatorowy VX NA KOŁACH 20L MAROLEX chroni przed mchem i działa nawet 3h na jednym ładowaniu. Zastanawiam się jednak czy następnym razem nie skusić się na opryskiwacze plecakowe czy któryś forumowicz może coś doradzić?

tola88
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2021, 12:41
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: tola88 » 14 lip 2021, 13:02

Na mojej must have list są: sekator gąsienicowy do niego dobrej jakości nożyce ogrodowe i glebogryzarka.

sarax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:37
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: sarax » 25 lip 2021, 9:36

Ja wszystkie narzędzia ogrodnicze kupuje online, ale raczej idę w klasyki - bez udziwniaczy, czyli podstawy , takie jak łopata, motyka, opryskiwacz plecakowy itp.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów