Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia?

autor: Redakcja » 13 lis 2019, 10:15

Idealnie gładkie ubrania sprawiają, że wyglądamy elegancko i czujemy się pewnie. Niestety, prasowanie koszul, sukienek i innych elementów... Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia? >>
Redakcja

zezulla
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:27
Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia?

autor: zezulla » 13 lis 2019, 10:15

Żelazko do prasowania w pionie(np. braun) to idealny sprzęt dla zabieganych i zapracowanych osób, takich jak ja :) Nie mam czasu ciągle rozstawiać deski do prasowania czy spędzać wiele godzin nad nią. Prasuję na bieżąco.

Bercikol
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:44
Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia?

autor: Bercikol » 14 lis 2019, 12:49

Jak dla mnie takie prasowanie na pionowo to rewelacja. Tak przeglądam sobie różne fora i też tak chcę :) Które żelazko do prasowania w pionie Brauna najlepiej się sprawdzi w tym celu?

Bercikol
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:44
Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia?

autor: Bercikol » 10 gru 2019, 12:06

Dobra, już wybrane i pytanie nieaktualne. Wybrałem ostatecznie - Żelazko parowe TexStyle 5 TS 545 SA. Póki co model żelazko brauntexstyle 5 sprawdza się w sam raz

sabina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:59
Żelazko do prasowania na wieszaku: czy się opłaca, co je wyróżnia?

autor: sabina89 » 25 gru 2019, 23:19

Według mnie bardzo opłaca się zakupić takie żelazko z generatorem pary, ponieważ bardzo ułatwia ono prasowanie, poradzi sobie nawet z mega pogniecionymi tkaninami. Ja jeszcze nigdy nie miałam takiego komfortu podczas prasowania jak teraz. Kupiłam parowe żelazko marki Braun i jestem nim zachwycona. Żałuję tylko, że tak późno zdecydowałam się na zakup :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów