Wydane pozwolenie na budowe a zmiana dzialki

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Vio280
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2019, 3:49
Wydane pozwolenie na budowe a zmiana dzialki

autor: Vio280 » 23 cze 2019, 4:00

Witam, jeśli otworzyłem temat w złym dziale to proszę przenieść...

mam takie pytanie, jeżeli zostało wydane pozwolenie na budowę, jest możliwe przeniesienie projektu na inna działkę? Jak tak, to jakie są to koszta?

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz,

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Wydane pozwolenie na budowe a zmiana dzialki

autor: Patrycja267 » 28 cze 2019, 9:09

Nie wiem czy jest taka możliwość, bo tak naprawdę to musisz mieć zapewnienie dostaw mediów do drugiej działki. Także nie wiem czy nie trzeba najpierw o nie wystąpić a potem wszystko zależy od gminy.

ameryczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2019, 6:41
Re: Wydane pozwolenie na budowe a zmiana dzialki

autor: ameryczka » 08 lip 2019, 6:47

A może wystarczy po prostu zmienić projekt domu? Po co od razu przenosić na inną działkę. Teraz jest duży wybór w firmach które zajmują się projektami różnych domów, nawet na wąskie działki. Moi sąsiedzi wybrali projekt z pracowni MGProjekt. Nie dość,że ich projekt okazał się projektem tygodnia, to ogłosili oni super konkurs fotograficzny. Więcej szczegółów masz na [MGProjekt]. Sama chętnie bym wzięła w nim udział

wróbel
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 lip 2017, 12:20
Re: Wydane pozwolenie na budowe a zmiana dzialki

autor: wróbel » 12 lis 2019, 11:08

Najlepiej zapytać o tą kwestię w odpowiednim urzędzie… Przy budowie domu pomocna może być firma, która zajmuje się takimi zagadnieniami jak ochrona środowiska – outsourcing. Firma taka zajmuje się wszelkimi pozwoleniami, by klient mógł pozwolić sobie na więcej…warto skorzystać z tego typu usług…


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Grapeshot [Crawler] i 6 gości

Gotowe projekty domów