Czy to prawda, że kobiety podrywają robotników?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

settembrini
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2019, 17:54
Czy to prawda, że kobiety podrywają robotników?

autor: settembrini » 10 lis 2019, 18:01

Na początku pragnę przeprosić Was za taki temat, wiem, że może nie jest zbyt odpowiedni na takie forum, no ale myślę, że ludzie tutaj wiedzą co to dystans. :D
No więc moja znajoma ma ojca prowadzącego firmę budowlaną. I to co opowiadała to serio kupa śmiechu. Kobiety potrafią wprost proponować seks, albo chodzić w samym szlafroku tak, że widać wszystko pod spodem. A jak robotnicy nie odwzajemniają zalotów, to są wielce oburzone. :mrgreen:
Czy Wam też takie coś się zdarzyło? Czy to tylko wymysły i nadmierna fantazja? 8)

Kali68
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:27
Re: Czy to prawda, że kobiety podrywają robotników?

autor: Kali68 » 10 lis 2019, 18:30

Ja robię na różnych budowach już ponad 15 lat i nigdy mi się nie zdarzyło, albo może ja jestem jakiś mało urodziwy :P

dames21
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:24
Re: Czy to prawda, że kobiety podrywają robotników?

autor: dames21 » 10 lis 2019, 18:33

W ciągu moich 6 lat pracy jako architekt zdaża się ale najczęściej to damska część rodziny robotników mnie podrywa

andrzej088
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:41
Re: Czy to prawda, że kobiety podrywają robotników?

autor: andrzej088 » 10 lis 2019, 18:51

Mi również się nie zdarzyło aby jakieś kobiety podrywały, najczęsciej teren budowy jest ogrodzony i zwyczajnie nie ma nawet takiej możliwości

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Czy to prawda, że kobiety podrywają robotników?

autor: Kayac » 13 maja 2021, 11:18

Witam. Możecie się śmiać albo nie ale postanowiłem przetestować jakieś feromony. NIgdy czegoś takiego nie używałem i po prostu jestem ciekaw czy działa na płeć przeciwną. Może się zawiodę a może nie? Ale przynajmniej bede wiedział. Pytanie do Was. Czy ktoś z Was miał może styczność z feromonami?
1. Jakich używaliście?
2. Byy bezzapachowe czy zapachowe?
3. Co ile i w jakich sytuacjach używaliście?
4. No i jak wybrać odpowiednie? Nie chciałbym się naciąć na jakiś szajs z allegro.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów