Szukam pomysłu na prezent,

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kameleon2
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2019, 7:21
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: kameleon2 » 21 wrz 2019, 11:03

Wydaje mi się, że każdy z nas posiada rower w domu, także w prezencie dałabym jakieś akcesoria rowerowe to jest bardzo uniwersalny prezent, który nadaje się dla kobiety jak i dla mężczyzny :)

Melianka
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 23 sie 2018, 19:04
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: Melianka » 09 lis 2019, 23:35

Jeżeli chodzi o hulajnoge dla dziecka, to Razor e100 glow. Widziałam mega fajną opcję dla dziecka ;) Sama się zastanawiałam nad tym by dla siebie kupić. W Warszawie miałam okazję pobróbowac takiej jazdy ;) Mega frajda ;)

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: zmarzlak » 26 lis 2019, 21:52

Jak nie masz pomysłu na prezent dla faceta to może po prostu jakaś dobra latarka albo szwajcarski scyzoryk. To takie typowo męskie gadżety. Sam oglądałem ostatnio takie latarki akumulatorowe.

Jessen
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2020, 20:17
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: Jessen » 06 lis 2020, 15:48

Dzień dobry. Ostatnio szukałam też prezentu dla mojego syna. Przyjrzałem się wielu opcjom. Nie mogę znaleźć nic normalnego. przypadkowo zobaczyłem jedną witrynę, w której sprzedali T-shirt z nadrukiem. Wtedy postanowiłem dać to mojemu synowi. Myślę, że spodoba mu się ten prezent.

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: Tomek320 » 06 lis 2020, 23:47

Ja ostatnio kumplowi kupiłem pióro wieczne parker sonnet i był bardzo zadowolony

coldsyt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, 8:03
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: coldsyt » 29 gru 2020, 12:27

Dobry pomysł na prezent to koszulka z nadrukiem, na pewno znajdziesz coś dla bliskiej osoby. Ja zamawiałem dla żony i była bardzo zadowolona.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: marko19 » 29 sty 2021, 18:14

Prezent trzeba dostosować do wieku osoby. Akurat swojemu synowi kupiłem kilka par skarpetek w sklepie internetowym Taka Para. W tym sklepie sprzedają tzw. skarpetki nie do pary, z bardzo ciekawym wzornictwem. Syn ma teraz skarpetki z wzorem jedzenia i piłki nożnej. Sam syn powiedział, że nigdy nie dostał takiego fajnego prezentu.

gatczos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:49
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: gatczos » 05 lut 2021, 15:06

"Alter" Pettersson Joanny to jest świetna książka, po którą powinien sięgnąć każdy. Mało kiedy dla mnie się podoba jakiś science fiction, a ten jest naprawdę super.

gietomek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2021, 0:51
Re: Szukam pomysłu na prezent,

autor: gietomek » 10 lut 2021, 0:59

Moja kreatywność wzięła sobie wolne, więc jestem zdany na stronę z niesamowitymi prezentami która prezentuje ciekawe pomysły na niesamowite prezenty. Jeśli tam nic nie znajdę to chyba się poddaję i będę bez prezentu, bo wyjątkowo nie mam nawet żadnego punktu zaczepienia.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

Gotowe projekty domów