Okulary

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Okulary

autor: marekmitan » 07 lis 2019, 13:03

Szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie wykonują okulary. Najlepiej tak od A do Z, by można było wybrać jakieś sensowne oprawki, by w takim miejscu również istniała opcja znalezienia dobrych propozycji jeśli chodzi o szkła, by ktoś je wykonał tak jak należy. Jak znacie jakieś sensowne propozycje to dajcie znać.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Okulary

autor: lucaskruszyna » 08 lis 2019, 11:03

Ja ostatnio robiłem okulary w OKO Design. Naprawdę fajne miejsce, gdzie ludzie doskonale znają się na tym co robią więć można oczekiwać, że coś sensownego będą Ci w stanie zaproponować. Mają oprawki i sami robią szkła. Możesz na ich stronie zerknąć do kompletnej oferty.

fiolki03
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2022, 15:02
Re: Okulary

autor: fiolki03 » 26 mar 2022, 20:02

Moim zdaniem, bardzo ciekawe wzory okularów różnorakich marek premium, znajdziecie w tym sklepie internetowym. Posiadają okulary m.in. od Prady czy Dolce&Gabbana w świetnych cenach. Jeśli nie znaliście jeszcze tego miejsca, to myślę, że warto zweryfikować ichniejszą ofertę w wolnym czasie, bo jest świetna.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów

cron