Brama wjazdowa

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Lechick
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 16 gru 2015, 12:22
Re: Brama wjazdowa

autor: Lechick » 22 wrz 2019, 11:32

superter pisze:Według mnie napęd jest równie ważny jak brama - od niego zależy m.in. kultura pracy, czy też komfort. Ja mogę polecić produkty BFT, które dostoswują moment obrotowy do panujących warunków, dzięki czemu zużywają się wolniej ;)

Dobre napędy. Od wielu lat (już pewnie starsze modele bo nie były wymieniane) są na osiedlu moich rodziców. Tam intensywność użytkowania jest przecież ogromna. I działają bez zarzutu

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Brama wjazdowa

autor: Kacper Biały » 27 wrz 2019, 21:51

BFT rzeczywiście trzyma jakość. Automatyka działa sprawnie i cicho w różnych warunkach, a w zasadzie takie mamy ostatnio w Polsce w ciągu całego roku

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Brama wjazdowa

autor: superter » 29 wrz 2019, 0:13

Kacper Biały pisze:BFT rzeczywiście trzyma jakość. Automatyka działa sprawnie i cicho w różnych warunkach, a w zasadzie takie mamy ostatnio w Polsce w ciągu całego roku


Fakt, że potrafi się dostosować do panujących warunków sprawia, że nie zamieniłbym tego napędu na żaden inny. Dzięki temu brama działa tak samo niezależnie czy na dworze jest mróz i pada śnieg, czy też jest 30 stopni w cieniu.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Brama wjazdowa

autor: drezq » 29 wrz 2019, 20:13

superter pisze:
Kacper Biały pisze:BFT rzeczywiście trzyma jakość. Automatyka działa sprawnie i cicho w różnych warunkach, a w zasadzie takie mamy ostatnio w Polsce w ciągu całego roku


Fakt, że potrafi się dostosować do panujących warunków sprawia, że nie zamieniłbym tego napędu na żaden inny. Dzięki temu brama działa tak samo niezależnie czy na dworze jest mróz i pada śnieg, czy też jest 30 stopni w cieniu.


Fakt, wytrzymałość ma tu zasadnicze znaczenie. Siłownik się kupuje raz na kilka(naście ?) lat, więc lepiej już dopłacić i mieć porządną automatykę, która też ma zapewniony serwis w razie potrzeby

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Brama wjazdowa

autor: tureqt0 » 17 paź 2019, 19:25

Beninca też robi całkiem niezłe napędy. Ich seria Bull Turbo to nie tylko spora siła (otwiera duże bramy) to jeszcze sama szybkość ich otwierania. No i mechanizm w kąpeli olejowej zapewnia dużą niezawodność mechanizmu.

kajetan_rt
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 wrz 2019, 10:35
Re: Brama wjazdowa

autor: kajetan_rt » 08 lis 2019, 9:09

Ja zdecydowałem się na bramę skrzydłową, nie miałem miejsca na bramę przesuwną. W kwestii napędu znajomy polecił mi napęd MAXGATE ze sklepu JB PARTNER- mają model opisany jako najwyższa jakość i faktycznie tak to wygląda, zarówno w konstrukcji jak i działaniu. Warto dołożyc parę złotych, chciałbym żeby napęd posłużył mi te 10-20 lat

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Brama wjazdowa

autor: ArkadiuszKrol » 10 lis 2019, 10:49

Sprawdź też ofertę firmy Wisniowski.

Awatar użytkownika
jordon19
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 22:06
Re: Brama wjazdowa

autor: jordon19 » 22 gru 2019, 16:33

Gdy zepsuje się automatyczne otwieranie bramy wjazdowej to można ją później otworzyć ręcznie?

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Brama wjazdowa

autor: Domores » 23 gru 2019, 0:07

Tak, tak samo jak nie ma prądu. Musi być taka opcja dla bezpieczeństwa ale otworzysz ją tylko od wewnętrznej strony w takiej sytuacji.

skaut
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2019, 9:57
Re: Brama wjazdowa

autor: skaut » 12 lut 2020, 9:37

Mogę powiedzieć na przykładzie mojej bramy Maxgate - otwieranie awaryjne zorganizowane jest za pomocą kluczyka :) Kiedy nie ma prądu odblokowujemy napęd kluczykiem, a następnie tak samo możemy zablokować. Polecam te napędy mają naprawdę nowoczesne rozwiązania i fajny design, można je tanio dostać na sklepie jbpartner

Klaudiaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 06 sie 2020, 8:26
Re: Brama wjazdowa

autor: Klaudiaa » 24 sie 2020, 12:02

Sprawdź ofertę POLBRAM, mają tam szeroki wybór bram i ogrodzeń, może akurat wybierzesz coś dla siebie. Sama korzystałam z ich usług i bardzo sobie chwilę.

eufrat
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 12:33
Re: Brama wjazdowa

autor: eufrat » 28 sie 2020, 11:30

Gdyby ktoś akurat szukał bramy garażowej, to polecam z doświadczenia Wiśniowski

Lola42
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2020, 14:24
Re: Brama wjazdowa

autor: Lola42 » 28 sie 2020, 11:51

Solidnie wykonane bramy w dobrych cenach znajdziecie w Polbram. Parę lat temu kupiłam u nich bramę automatyczną i nadal świetne działa, a do tego mają naprawdę ładne bramy i ogrodzenia do wyboru.

MalaMi1
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:32
Re: Brama wjazdowa

autor: MalaMi1 » 01 wrz 2020, 3:46

To ja tylko powiem, że dołączam się do osób powyżej. Również mamy bramę z Polbram i jest świetna, złego słowa na nią nie powiem. Naprawdę warto sprawdzić ich asortyment przy wybieraniu bramy.

eufrat
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 12:33
Re: Brama wjazdowa

autor: eufrat » 01 wrz 2020, 13:50

Polecam te bramy segmentowe wiśniowski z serii fintecnic.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów