Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu

autor: Redakcja » 22 paź 2019, 14:51

Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem dzięki jej znaczeniu ekologicznemu, a także praktycznemu. Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu >>
Redakcja

madej
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2019, 12:15
Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu

autor: madej » 22 paź 2019, 14:51

Widać że fotowoltaika jest coraz bardziej popularna i w sumie im więcej oze tym lepiej. Sam niedawno zakładałem panele i myślę że to była dobra decyzja, dodatkowo znalazłem firmę z okolic a dokładnie PV Projekt – panowie znają się na swojej robocie

saratki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:04
Re: Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu

autor: saratki » 25 paź 2019, 9:57

Ja byłem zielony w temacie, ale coś tam słyszałem, że się opłaca. Skontaktowałem się z Pulsar Energia i miły pan przyjechał do domu, wyjaśnił i doradził. Będę instalować w najbliższym czasie.

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu

autor: Tomek320 » 29 paź 2019, 0:14

Jest mnóstwo firm, które zapewniają kompleksową obsługę w tym zakresie. Ja polecam zajrzeć na stronę Ozeprojekt. Mają tam wiele informacji, np. ile kosztuje fotowoltaika oraz pełną ofertę i przegląd własnych usług. Wszystko jest na ich stronie. Polecam serdecznie!

kas87wid
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2019, 22:05
Re: Czym jest fotowoltaika i jak zastosować ją w domu

autor: kas87wid » 31 paź 2019, 22:09

My będziemy chcieli zrobić audyt fotowoltaiczny, który mam nadzieję - odpowie na kilka naszych pytań. Firma PGM Fotowoltaika takie przeprowadza. Następnie na pewno będziemy chcieli zainteresować się tematem dotacji, z tego co czytałam - warto się zająć tematem. Wiem też że firma pomaga, na pewno tłumaczy, co i jak z tymi dotacjami.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości

Gotowe projekty domów