Agencja interaktywna

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Agencja interaktywna

autor: robertkrajcarz » 22 mar 2019, 9:00

Cześć, czy waszym zdaniem warto korzystać przy promocji pierwszego biznesu internetowego z doświadczenia agencji interaktywnej i jak właściwie podchodzić do analizy podobnej współpracy. Jeżeli macie doświadczenia to proszę o kontakt. Nie wiem, jak się do tematu zabrać. Mam na razie sklep, samodzielnie wykonany, ale prawdopodobnie do przeróbki. Do tego pozycjonowanie, treści promocyjne, branding ogólnie, powiązanie ze strategią identyfikacji wizualnej, sami wiecie ;)

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Agencja interaktywna

autor: pawelszabla » 25 mar 2019, 13:06

Skuteczni ludzie od pozycjonowania intle.pl i wyraźne rozliczenia za efekty. Zauważalne zmiany w krótkim czasie od podpisania umowy. Żadnych zakazanych praktyk nie stosują, bo jestem na to uczulony.

ThomasNiko
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:10
Re: Agencja interaktywna

autor: ThomasNiko » 25 mar 2019, 19:12

Ja się nie znam na takich agencjach.

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Agencja interaktywna

autor: analine » 09 kwie 2019, 7:21

W internecie jest wiele ciekawostek na temat marketingu w internetowego.

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: Agencja interaktywna

autor: mefiu34 » 29 kwie 2019, 12:10

Cześć,
Poszukuje studia graficznego w łodzi i agencji reklamowej, która wykona dla mnie stronę www, ulotki oraz wizytówki. Możecie mi kogoś doradzić? W internecie nic nie znalazłem ciekawego.

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Agencja interaktywna

autor: nieZadlużony » 05 sie 2019, 11:38

Powiem Wam szczerze, że jeśli nie macie doświadczenia w reklamie internetowej to koniecznie zapoznajcie się z ofertą tej agencji: Pirmedia. Sam miałem okazję korzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Pomogli mi między innymi jeżeli chodzi o kampanie ads. Świetnie znają się na swojej pracy i potrafią doradzić w wielu skomplikowanych, marketingowych kwestiach.

AnnaMo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 12:45
Re: Agencja interaktywna

autor: AnnaMo » 19 sie 2019, 12:50

W czasach, kiedy firmy w promocję internetową pompują rekordowe sumy, tego tematu po prostu nie można odpuść. Z drugiej strony jest tak, że raz zrobiona dobra kampania w sieci nie będzie działa zawsze i oprócz narzędzi stricte marketingowych warto też postawić na optymalizację strony czy jakość treści. Albo wybrać agencję, która zna się na każdym odcinku tego frontu (jak TBMS - polecam)

tinky_winky
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2013, 17:30
Re: Agencja interaktywna

autor: tinky_winky » 22 sie 2019, 9:09

Dobry pomysł :)

MarekKawka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2019, 13:11
Re: Agencja interaktywna

autor: MarekKawka » 25 paź 2019, 17:21

Z tymi agencjami znającymi się na wszystkim i tak i nie. "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego", tak żartem, ale robiąc wszystko jednocześnie trudno później ocenić wymierne efekty poszczególnych składników. Trzeba planowo, małymi kroczkami kolejno we wszystkie strony. Z jednej strony optymalizacja Seo, trochę social media, a z drugiej komunikacja i tworzenie wizerunku marki, firmy (znajomy pracuję, wiec polecam rzucić okiem na necon). Nawet jeżeli trafimy do klienta Adwordsem, a wizerunek firmy będzie słaby, to konwersja się nie zdarzy ;)

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Agencja interaktywna

autor: elizjusz » 23 mar 2021, 11:46

Z agencji interaktywnych bardzo polecam agencję Proformat z Wrocławia ;) Jest to generalnie agencja, która tworzy strony internetowe, sklepy www, zajmuje się tez identyfikacja wizualną czy pozycjonowaniem.

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Agencja interaktywna

autor: Masertiger » 29 wrz 2021, 9:13

Reklamą internetową zajmuje się firma Ateneo, robią SEO, kampanie PPC, Social Media, jak optymalizacje stron, content marketing i linkbuilding. Realizują zadania mające na celu pozyskiwanie ruchu, budowę reputacji i sprzedaż


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów