dobry deweloper lublin

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

a9k
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 lis 2014, 11:14
dobry deweloper lublin

autor: a9k » 06 lis 2014, 11:17

Witam,
jak w temacie, szukam dobrego dewelopera w Lublinie. Ponoć

http://keyrahouse.com/

to dobra i wiarygodna firma, czy ktoś może to potwierdzić? Interesuje mnie nowy dom na sprzedaż lub segment w Lublinie.

tomasz36
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:43
Re: dobry deweloper lublin

autor: tomasz36 » 19 cze 2016, 15:00

Kliknij sobie tutaj: deweloper lublin i myślę, że powinno Ci wystarczyć jako opinia o deweloperze w Lublinie i okoliczach:)

majako41
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:26
Re: dobry deweloper lublin

autor: majako41 » 12 sty 2017, 21:31

Ja z kolei mogę Wam polecić tego dewelopera: http://multimel-nieruchomosci.pl/ . Mają oni w swojej ofercie sprzedaż mieszkań i wynajem lokali użytkowych. Mieszkania są w atrakcyjnych cenach, w dobrej lokalizacji, a do ich budowy użyto najlepszych materiałów.

dar345
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2018, 8:48
Re: dobry deweloper lublin

autor: dar345 » 22 sie 2018, 9:15

Najlepszy deweloper z jakim miałam styczność to zdecydowanie Kalter. Numer jeden na liście deweloperów. Mieszkania wymarzone. Wszystko dokładnie tak jak było opisane na spotkaniu z deweloperem. Kontakt bardzo dobry, wszystko na czas i profesjonalnie, polecam !!!

Tomek45
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 12:10
Re: dobry deweloper lublin

autor: Tomek45 » 11 paź 2019, 12:12

A ja mogę ostrzec, cały artykuł, znam osobę poszkodowaną.

Ktoś zna jeszcze tego developera?

Rysiek43
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 paź 2019, 11:21
Re: dobry deweloper lublin

autor: Rysiek43 » 25 paź 2019, 12:15

To dobry wątek, można zrobić rozeznanie, żeby się nie naciąć na nieuczciwego dewelopera :)

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: dobry deweloper lublin

autor: tetate » 04 maja 2020, 6:22

Aktualnie w Lublinie realizuje się sporo inwestycji. Przeglądam sobie od jakiegoś czasu ten rynek i moim zdaniem jednak jest o wiele wiecej ciekawszych mieszkań w stanie deweloperskimm niż mieszkań w stanie wtórnym. Takie mieszkanie jest również wygodniejsze pod kątem remontu. Mozna przeprowadzić remont zgodnie ze swoim gustem i nie trzeba zrywać płytek po poprzednich właścicielach...

Podoba mi się inwestycja na Kminkowej ( Trześniowska Park) http://www.luk.net.pl/nieruchomosci.html

Kameralne niskie bloki, o wysokim standardzie
Obrazek


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów