Salon fryzjerski

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Salon fryzjerski

autor: smichalek » 14 lut 2019, 9:36

Pewnie, że koszty wejścia są wysokie, ale po prostu musicie zapewnić jakość na każdym etapie. Start jest kosztowny, ale później macie już na długo, długo spokój.

BezSensu
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2019, 10:53
Re: Salon fryzjerski

autor: BezSensu » 25 lut 2019, 9:28

W salonach fryzjerskich (tych bardziej profesjonalnych) podoba mi się jak fryzjerzy mają takie fajne fartuchy. Wygląda to mega profesjonalnie. Ja zamawiałem podobne do mojego baru śniadaniowego. Dodaje klimatu nie można powiedzieć

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Salon fryzjerski

autor: Nawrot00 » 12 cze 2019, 10:52

Bardzo ważnym elementem, który musi być dokładnie przemyślany jest oświetlenie, jak dobrać je do salonu fryzjerskiego można dowiedzieć się tutaj: ledomania.pl/salon-fryzjerski-jak-go-oswietlic/.

Awatar użytkownika
Nasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2019, 16:06
Re: Salon fryzjerski

autor: Nasa » 13 cze 2019, 16:23

Mnie bardzo podoba się industrialny wystrój wnętrza.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Salon fryzjerski

autor: smichalek » 08 lip 2019, 6:11

Koszty wyposażenia, wejścia są wysokie, ale po prostu postawienie na jakość jest kluczowe. Jeśli nie dopasujecie jak należy każdego elementu, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. A kiedy będzie jakość, to też całkiem inaczej będą wyglądać efekty tego wszystkiego.

sister
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2019, 12:59
Re: Salon fryzjerski

autor: sister » 08 lip 2019, 13:03

Bardzo fajne inspiracje tutaj podajecie. Kupiłam właśnie lokal pod inwestycję na salonik fryzjerski w Krakowie. Skusiła mnie korzystna lokalizacja, ale nie jest to duży lokal. Żeby optycznie go powiększyć, myślałam o montażu luster. Jednak doradźcie, czy nie będzie efektu salonu z wesołego miasteczka? :(

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Salon fryzjerski

autor: smichalek » 09 lip 2019, 6:13

Komplet wyposażenia salonu znajdziecie prze interenet. Dalej to już sztuka dopasowania wszystkich niezbędnych elementów. A co się dokładnie sprawdzi? To już musicie ocenić i dopasować sami. Po prostu na pewno nie wszędzie będzie pasować to samo.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Salon fryzjerski

autor: smichalek » 25 paź 2019, 6:10

Ogólnie nie ma problemów z jakościowymi rozwiązaniami i pod każdego można coś dopasować. Kwestia jedynie podstawowych kroków.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów