Hurtownia hydrauliczna online

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

carlos06
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2010, 23:19
Hurtownia hydrauliczna online

autor: carlos06 » 22 mar 2016, 12:59

Witam poszukuje hurtowni hydraulicznej, konkretnie potrzebuje kupić materiał do c.o będzie z miedzi , instalacja wodna w PP oraz kanalizacja, może być hurtownia online bądź jakaś stacjonarna na terenie śląska
Pozdrawiam i czekam na wasze sprawdzone propozycję

Darex85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2017, 10:52
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Darex85 » 18 maja 2018, 12:44

Ja znam bardzo dobrą hurtownie hydrauliczną w Kielcach i zawsze zaopatruję się w tej hurtowni na Instal Max na Okrzei 26. Hurtownia jest bardzo dobrze zaopatrzona od a do z od armatury do części specjalistycznych

Dorota.dorota
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:16
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Dorota.dorota » 25 cze 2018, 22:37

Znam ta hurtownie hydrauliczną Instalmax w Kielcach bo jest jedną z najlepiej zaopatrzonych hurtowni hydraulicznych w tych okolicach. Hurtownia prowadzi sprzedaż techniki grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej najwyższej jakości.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: kosmo3 » 10 lip 2018, 22:32

Na pewno tutaj koszykhydraulika.pl warto sobie zerknąć i porównać z konkurencją. Wszystko zależy co chcemy kupić i w jakiej ilości. Z doświadczenia wiem, że każda rzecz kosztuje inaczej w różnych sklepach, więc trudno stwierdzić, który jest najtańszy.

Inwekos
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:44
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Inwekos » 11 lip 2018, 9:00

Ja przyznam, że często korzystam właśnie z tego typu hurtowi i póki co jestem bardzo zadowolony, wszystko mam taniej oraz jest to również dużą wygoda, można wszystko kupić bez wychodzenia z domu, naprawdę warto.

bronek123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:19
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: bronek123 » 04 paź 2018, 11:53

Bardzo duży wybór i niskie ceny wszystkiego do hydrauliki masz w Wiplast, to producent i dystrybutor, ma niższe ceny niż droga konkutencja a rury i reszta świetnej jakosci Wiplast w rakich kwestiach nie ma co przepłacać za nazwe firmy jak sam już sie nauczyłem bo nie tylko ci najbardziej znani i reklamowani mają dobre produkty

Przemek.Strog7
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:11
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Przemek.Strog7 » 18 mar 2019, 14:53

Jestem zdania, że warto inwestować w sprawdzone hurtownie i ze sprawdzonych miejsc kupować dobre produkty do hydrauliki i takim sklepem jest firma Instalmax w Kielcach. Firma zajmuję się sprzedażą artykułów techniki instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej.

maur
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 kwie 2018, 8:59
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: maur » 03 lip 2019, 8:28

Myślę, że równie ważna jak szybka i bezpieczna wysyłka sprzętu, jest fachowa porada przed zakupem. W internetowym markecie instalacyjnym Plombier można kupić artykuły począwszy od rur, zaworów i kształtek, a skończywszy na piecach centralnego ogrzewania. Przed dokonaniem transakcji warto się skonsultować z fachowcami za pomocą telefonu.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Megiera85 » 02 paź 2019, 8:49

Dobrą hurtownie z artykułami instalacyjnymi znajdziemy w HYDRO-SAN w Kamieniu Pomorskim. Firma oferuję wyposażenie łazienek, instalacje grzewcze. Na miejscu możemy liczyć na fachową pomoc i szybką obsługę.

Jendrula469
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:21
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Jendrula469 » 23 paź 2019, 10:58

Ja ze swoje strony mogę polecić super hurtownie instalacyjną HYDRO-SAN z Kamienia Pomorskiego w, której znajdziemy wyposażenie łazienek, artykuły sanitarno-instalacyjne i tym podobne w dobrej cenie.

diannapasek
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2017, 22:25
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: diannapasek » 21 gru 2019, 13:15

Ja również polecam skontaktować się z tą hurtownią artykułów sanitarno-instalacyjnych bo mają najlepszą ofertę. Ja osobiście polecam zapoznać się z ich całym asortymentem, który szczegółowo jest opisany na ich stronie.

robertnowaczynski
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 25 mar 2015, 17:01
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: robertnowaczynski » 20 lut 2020, 11:50

Ja wiele razy korzystałem z usług hurtowni Hydro San . Firma oferuję wyposażenie łazienek, artykuły sanitarno-instalacyjne najwyższej jakości oraz firma oferuję szybką i sprawną obsługę.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Maciuszek87 » 16 mar 2020, 15:20

To, co jest przesadnie tanie nie jest dobre i odwrotnie, co jest dobre, nie jest tanie jak barszcz. Też korzystam z rozwiązań Wropol.pl i staram się to liczyć trochę inaczej – nie ile wydam, ale ile dzięki temu zarobię.

Maciej123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 14:38
Re: Hurtownia hydrauliczna online

autor: Maciej123 » 21 gru 2020, 14:43

Ja zwykle zamawiam na decorhouse. Sklepik wygląda licho, ale chyba oferują najlepsze ceny przynajmniej, jeśli chodzi o wymienniki czy inne pier....


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów