Tonę w papierach!

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tiana
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2019, 17:18
Tonę w papierach!

autor: Tiana » 20 wrz 2019, 8:58

I jako właściciel firmy mam już serdecznie dosyć tej administracyjnej roboty. Bo nie mogę się skupić na tym, na czym faktycznie się znam. I chyba nie pozostaje mi nic innego, jak znaleźć jakieś biuro rachunkowe - a może ktoś ma inne, godne uwagi pomysły na rozwiązanie mojego problemu?

PS zamknięcie interesu na 4 spusty odpada :twisted:

Tiana
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2019, 17:18
Re: Tonę w papierach!

autor: Tiana » 26 wrz 2019, 8:24

Tiana pisze:I jako właściciel firmy mam już serdecznie dosyć tej administracyjnej roboty. Bo nie mogę się skupić na tym, na czym faktycznie się znam. I chyba nie pozostaje mi nic innego, jak znaleźć jakieś biuro rachunkowe - a może ktoś ma inne, godne uwagi pomysły na rozwiązanie mojego problemu?

PS zamknięcie interesu na 4 spusty odpada :twisted:


UPDATE:
Znalazłem firmę, która powinna mnie odciążyć . To Magne Superat - ktoś miał okazję z nimi współpracować? Warto wiązać się z nimi na dłużej???

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Tonę w papierach!

autor: tekla62 » 19 paź 2019, 18:30

Szukaj biura, które wykorzystuje nowoczesne programy ułatwiające prace im, a Tobie dające możliwość np. kontaktu online czy wglądu w dokumenty. Moje Biuro ma taki program MB24 , podpowiedz księgowemu by przetestował sobie jeśli nie zna - gwarantuje, że zostanie z nimi na długo bo pozwala kompleksowo rozliczyć nawet większe firmy, także jeśli chodzi o kadry i płace

tytus73
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:05
Re: Tonę w papierach!

autor: tytus73 » 04 sty 2021, 0:25

Ja zdecydowanie od dłuższego czasu oddałem wszystko do biura rachunkowego. NIe da sie samemu ogarnąć wszystkiego dobrze i na 100%, albo prowadzenie firmy, kontakty z klientami i pilnowanie interesu albo papierki. Szczegolie jak ktoś ma i księgowośc i kadry to lepiej to "sprzedać" fachowcom, profesjonalistom, co gwarantują że sprawy księgowe są bezpieczne. Form jest sporo, ja najpierw poszedłem w niższą cenę i zrobiłem słaby interes na tym. Pożegnałem sie z nimi po 3 miesiacach. Koszmar a nie współpraca. Wtedy zrobiłem już porządne rozeznanie zanim sie zdecydowałem na jakieś konkretne, pomogli znajomi i opinie w necie . Nie chciałem drugi raz siemęczyć. Jak szuka ktos we Wrocławiu śmiało moge podpowiedzieć biuro księgowowrocław. We wrocławiu takie biura sąna kazdej ulicy chyba ale porządnych , konkretnych trzeba szukać, bo nie kazde spełnia oczekiwania o czym sie sam przekonałem

iguśka547
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2021, 15:41
Re: Tonę w papierach!

autor: iguśka547 » 03 mar 2021, 12:40

Osobiście miałem już kilka drukarek ale ważniejsze jest to na czym drukujecie. Przeniosłem się na używanie eko papieru i bardzo polecam bo jest świetnej jakości i w dobrej cenie. A na dodatek nie zaśmieca planety więc warto zainwestowac!

Karolina647
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2020, 12:55
Re: Tonę w papierach!

autor: Karolina647 » 09 mar 2021, 12:22

W takim przypadku ja bardzo polecam biuro rachunkowe OFI-DETAL. Na pewno pomogą Ci w uporządkowaniu Twojej księgowości.

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Tonę w papierach!

autor: superter » 30 maja 2021, 7:37

Oprócz biura rachunkowego polecam zacząć wystawiać faktury onilne za pomocą programu takiego jak faktura-online, dzięki temu znaczna część papierów znika i jest w chmurze ;)

edek_majster
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 kwie 2014, 9:49
Re: Tonę w papierach!

autor: edek_majster » 04 paź 2021, 8:12

Rzeczywiscie w przypadku firm współpraca z biurem ksiegowym jest konieczna, po prostu ułatwia życie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów