firma sprzątająca Warszawa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: firma sprzątająca Warszawa

autor: PawełNM » 25 wrz 2018, 8:46

Myślę sobie jednak, że jakość pracy w przypadku firmy sprzątającej to podstawa. Sporo pozytywnych opinii udało mi się znaleźć na temat współpracy z http://serwis-sprzatajacy.pl/ . Ta firma sprzątająca warszawa oferuje zarówno sprzątanie biur, jak również domów i mieszkań prywatnych. Przy czym doświadczony personel jest gwarancją tego, że nie musimy się obawiać o odpowiednie posprzątanie pomieszczeń.

marcel.skolano
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2016, 11:56
Re: firma sprzątająca Warszawa

autor: marcel.skolano » 19 cze 2019, 8:57

Odświeżę temat - czy ktoś korzystał z usług firmy sprzątającej Bewer? Chcę nawiązać dłuższą współpracę i to na dwóch obszarach ;) do firmy (sprzątanie biura w Warszawie) i dwóch domków jednorodzinnych pod miastem. Nie ukrywam, że już troszkę przeszukałem internety i ta firma właśnie ma bardzo dobre opinie, co ważne - nie tylko od klientów, ale od pracowników (dla mnie to jest mocny wyznacznik, bo jeśli pracownicy polecają sobie firmę jako dobre miejsce pracy to znak, że jest tam dobrze. wiadomo że zadowolony pracownik to dobry pracownik). Czy ktoś może miał styczność? Po długim weekendzie planuję spotkanie i rozmowę, więc chętnie jeszcze bym się czegoś dowiedział. A może ktoś podpowie na co zwracać uwagę nawiązując współpracę z firmą sprzątającą? Z góry dziękuję!!

edek-ledek
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: firma sprzątająca Warszawa

autor: edek-ledek » 19 paź 2019, 16:07

A czy wie ktoś może jaki sprzęt dla firmy sprzątającej należy kupić, jeśli myśli się o własnym biznesie w tej dziedzinie? Bo z tego, co widzę, zapotrzebowanie na tego typu usługi jest. Ale ważny jest sprzęt więc chciałbym zrobić rozeznanie jaka inwestycja mnie czeka.

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: firma sprzątająca Warszawa

autor: valdeko » 18 gru 2019, 0:10

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy DDD Hemmerling, która oferuję usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Firma świadczy usługi z zakresu usuwaniem grzybów i nieprzyjemnych zapachów,

adrian237
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 20:11
Re: firma sprzątająca Warszawa

autor: adrian237 » 12 sty 2021, 20:16

Ja nie tracę czasu na sprzątanie. Wolę ten czas poświecić na zarobienie kasy i zatrudnić kogoś, kto wykona za mnie tą niewdzieczną robotę. Miałem sprzątaczkę w biurze, ale zmieniłem ją na firmę sprzątającą przy okazji sprzątają mi w domu. Jestem mega zadowolony. Fakturuję u mam z głowy. Namiary mogę podać na PW.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 44 gości

Gotowe projekty domów