Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: Robocoop » 17 lip 2018, 10:19

Witam, możecie polecic mi jakąś profesjonalną firmę sprzątającą z Łodzi ? Chodzi mi o sprzątanie domów i najlepiej żeby była to firma z polecenia, pomożecie?

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: urzędnik » 18 lip 2018, 14:49

Jeżeli chodzi o Firme sprzątającą z Łodzi to polecam Ci również zamiast usług sprzatajacych zapoznać się z tym blogiem eclear. Prowadzi go firma sprzątająca która świadczy swoje usługi sprzątające w całej Polsce. Dzięki tej firmie dowiesz się jak sprzatac efektywnie bez nakładu pracy.

tobiaszjablonski
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2018, 10:04
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: tobiaszjablonski » 11 wrz 2018, 14:22

jeśli chodzi o profesjonalne sprzątanie domów to polecam firmę Akromar. Korzystam z ich usług już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Bardzo solidna i profesjonalna firma.

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: Gramin » 05 paź 2018, 9:37

Różnego rodzaju [usługi sprzątające] przeprowadzane są w ogromnej liczbie miast, więc zasadniczo bez większego problemu trafić można na kogoś naprawdę sprawdzonego. ;)
Silver Service - usługi sprzątające

Ola2600
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 13:12
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: Ola2600 » 18 paź 2019, 13:16

U mnie już od kilku lat za mycie okien i pranie dywanów odpowiada sprawdzona firma z Opola, Hakinson. Mają bardzo dobre ceny, no i przede wszystkim są profesjonalni i staranni. Polecam!

jarilitmanen
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 25 lis 2010, 15:25
Kontaktowanie:
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: jarilitmanen » 28 wrz 2020, 18:41

Gramin pisze:Różnego rodzaju profesjonalne usługi sprzątające przeprowadzane są w ogromnej liczbie miast, więc zasadniczo bez większego problemu trafić można na kogoś naprawdę sprawdzonego ;)


W dobie korony to chyba dobry biznes taka firma.

Wpostest
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 11:20
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: Wpostest » 22 mar 2021, 11:23

Korzystałem niedawno z jednej firmy oferujące usługi sprzątania - EfektMax Łódź.

Znalazłem ich przypadkowo na jednej z grup na Facebooku. Oferują bardzo rozsądne ceny i dodatkowo zrobili mi ozonowanie mieszkania za darmo. Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy.

Z tego co wyczytałem na ich stronie internetowej, oprócz prania dywanów i wykładzin zajmują się również praniem tapicerki meblowej i samochodowej.

K@linka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: K@linka » 13 paź 2021, 7:51

Korzystam z uslug regularnie.Na początku głównie decydowalam się na usługi prywatnych osób, potem jednak miałam z tym same problemy. Nie przychodzily, jak również musiałam zapewnić własne środki czystości.

Obecnie korzystam z usługi firmy, wszystko wysprzątane na błysk, osoby sprzątające są przeszkolone i nie martwię się o środki czystosci
Inwemer Łódź
90-562 Łódź
ul. Łąkowa 3/5K
tel.: +48 42 637 40 52

Daję namiar na firmę sprzątającą inwemer. Zajmują sie sprzątaniem jak równięż obsługą techniczną nieruchomości.

kamila.1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2024, 15:39
Re: Firma sprzątająca Łódź - korzystał ktoś?

autor: kamila.1981 » 09 lut 2024, 15:45

hej, niestety firma z której korzystałam nie jest z łodzi, ale załączam bo może komuś się przyda. Firma obsługuje głównie Wrocław, ale też Kraków. Specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań, ale też biur. U mnie akurat była kwestia posprzątania po remoncie. I byłam mega zadowolona. Poza tym ceny tez mają ok, a ludzie są mega pomocni. To firma Moppy.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów