katering warszawa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: katering warszawa

autor: klaudia844 » 17 gru 2018, 16:59

W Warszawie korzystałam z usług cateringowych czterech firm i najlepsza współpraca i jedzenie były z firmą Gastro-Team.

decoris
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:21
Re: katering warszawa

autor: decoris » 23 gru 2018, 18:28

Jeśli chodzi o usługi cateringowe w okolicach Warszawy, to ja mogę polecić firmę, z której korzystamy kilka razy w roku - Grupa RSVP. Pyszne jedzenie i sprawna obsługa :)

żywka87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2019, 12:31
Re: katering warszawa

autor: żywka87 » 19 lut 2019, 13:04

Ja polecam pudełka od tej firmy Maczfit - bardzo pyszne jedzenie, odpowiednio skomponowana dieta, dzięki czemu są efekty :) Wg mnie to najlepszy catering dietetyczny w Wawie :)

Artur85
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2019, 8:12
Re: katering warszawa

autor: Artur85 » 20 lut 2019, 22:26

Od jakiegoś czasu mam dietę od Fitness Catering i jeśli chodzi o dietę pudelkową, to mogę ich polecić z czystym sumieniem. Zależało mi na diecie, e która pozwoli mi ukształtować sylwetkę, a jednocześnie nie tracić wagi i udało się z FC. Jedzenie jest bardzo dobre, dużo zdrowych produktów, a dostawa zawsze na czas.

sanczoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2019, 20:31
Re: katering warszawa

autor: sanczoo » 06 mar 2019, 21:09

Szczerze to kiedys korzystalem z cateringu i dobrze to wspominam. Trzeba jedynie trafic na odpowiedniego dostawce, ktory nie wydrenuje naszej kieszeni do cna, a zaoferuje wysoka jakosc. Jak to juz bywa w zyciu .. udalo mi sie osiagnac awans w pracy i znalazlem troche wiecej wolnego czasu na realizacje jednej ze swoich pasji mlodosci - gotowania. Zmotywowalo mnie do tego w jakims stopniu ogladanie tego wszystkiego co wyprawiaja profesjonalni kucharze .. jest kilka programow na ten temat dla zainteresowanych. Co do samych przepisow to w sieci jest ich cala masa, mi najbardziej odpowiadaja te szybkie w przygotowaniu. Ostatnio robilem takie klopsy - https://uwielbiam.pl/przepis/ketchupowe ... o-z-indyka nie spodziewalem sie, ze tak dobre wyjda :) Bardzo ciekawy pomysl na szybki obiad w ciagu tygodnia . polecam sprawdzic na wlasnych kubkach smakowych.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 17:14 przez sanczoo, łącznie zmieniany 1 raz.

mario09
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2019, 13:46
Re: katering warszawa

autor: mario09 » 07 mar 2019, 13:58

przydatny wątek. Będę szukał na impreze okolicznościową cateringu

idylla38
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:24
Re: katering warszawa

autor: idylla38 » 30 mar 2019, 14:37

Świetna firma cateringowa to Grupa RSVP. Są z Wawy. Pyszne jedzenie i bardzo dobra, profesjonalna w każdym calu obsługa. Często w firmie korzystamy z ich usług.

apaczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:24
Re: katering warszawa

autor: apaczkaa » 26 kwie 2019, 20:43

idylla38 pisze:Świetna firma cateringowa to Grupa RSVP. Są z Wawy. Pyszne jedzenie i bardzo dobra, profesjonalna w każdym calu obsługa. Często w firmie korzystamy z ich usług.


U mojej przyjaciółki na weselu odpowiadali za catering i jedzenie było przepyszne! Obsługa się uwijała jak w ukropie, wszystko na bieżąco zabierali, przynosili, dokładali, naprawdę super. Goście byli bardzo zadowoleni :)

koskagosia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:43
Re: katering warszawa

autor: koskagosia » 24 maja 2019, 11:46

Interesującą ofertę posiada SuviBox - catering dietetyczny. Jedzenie smaczne i co najważniejsze zdrowe :)

GosiaBuch
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2019, 13:37
Re: katering warszawa

autor: GosiaBuch » 12 lip 2019, 18:07

Zdrowe i pyszne jedzenie znajdziesz na wysmakowani.waw.pl to catering dietetyczny, podają pyszne, niskokaloryczne i pełnowartościowe jedzenie w rozsądnych cenach.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: katering warszawa

autor: malina32 » 31 lip 2019, 9:56

Ja korzystam z Cateringu Figaro z Ząbek, mają tam najlepsze jedzenie, jak domowe, wczoraj była gulaszowa taka że palce lizać, lepszej w życiu nie jadłam!

JakubSledz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2018, 11:24
Re: katering warszawa

autor: JakubSledz » 15 sie 2019, 22:45

Najdłużej współpracujemy z firmą Catering Blue, mają siedzibę w Mokobodach, ale bez problemu obsługują Wawę i okolice. Wszystko ładnie podane, obsługa kelnerska na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: katering warszawa

autor: tetate » 17 paź 2019, 8:28

Obecnie wiele osób korzysta z niego zarówno na przyjęciach domowych i firmowych. W sumie nic w tym dziwnego..... Unika się wysiłku, a także stresu, czyli obaw, czy ciasto się uda, czy jedzenie będzie smakować. Dania, przekąski, ciasta i inne desery, wybrane z oferowanego menu, zostaną dostarczone do domu. To duża wygoda i spore wyręczenie w pracy, więc jest to opcja nie tylko dla osób, które mniej lubią gotować.

Dobrze wcześniej jednak poczytać sobie opinie o firmie na jaka chcecie się zdecydować.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: katering warszawa

autor: tekla62 » 10 lis 2019, 20:09

Bardzo dobrze sprawdza się firma cateringowa Wilgacatering.pl z której usług korzystamy w firmie. Sama dzięki nim przygotowałam niezapomnianą wigilie w zeszłym roku. Dysponują własna bazą (Pierwsza Liga, Bagatela, Bistro Trojka) ale dowożą też we wskazane miejsce. Pełen profesjonalizm a jedzenie przepyszne

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: katering warszawa

autor: budek11 » 26 maja 2021, 10:13

Warto poczytać sobie opinie o firmach kateringowych bo w kraju jest ich wiele, jednak przede wszystkim warto zorientować się w jakiego typu kateringu specjalizuje się dana firma. Są firmy, które organizują katering na imprezy firmowe, są firmy które organizują katering na małe spotkania rodzinne, są firmy, które z kolei maja w ofercie katering dietetyczny.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów