Nowinki technologiczne

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Nowinki technologiczne

autor: DarkElf » 22 paź 2018, 14:12

Cześć! Postanowiłem założyć ten temat w związku z faktem, iż nie mogę znaleźć tutaj nic podobnego, a chciałam podzielić się z Wami swoim ostatnim odkryciem. Mianowicie chodzi mi o portal z nowinkami technologicznymi gdzie między innymi można przeczytać coś w temacie jakim są innowacje. Zerknijcie sobie na ich stronę firmy Mobile Click. Myślę, że jeśli tylko interesujecie się tematem, to na pewno Was to zainteresuje ;)

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Nowinki technologiczne

autor: jacekmogliwia » 29 paź 2018, 10:03

Interesujące, warto mieć wiedzę na taki temat.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Nowinki technologiczne

autor: Domator38 » 29 lip 2019, 10:06

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj świat idzie do przodu w takim tempie, że każdego roku pojawiają się innowacje technologiczne, które mają duże znacznie w kontekście prowadzenia biznesu. Nie ma co ukrywać, że wykorzystując chociażby takie rozwiązania jak oferuje flexi solutions jesteście w stanie znacznie usprawnić procesy zachodzące w Waszej firmie. Warto rozważyć ten temat i pomyśleć, co będzie najbardziej przydatne w Waszym przypadku.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Nowinki technologiczne

autor: kukusia142 » 20 wrz 2019, 21:36

odnosnei takich wlasnie nowinek technologicznych - slyszalam ze teraz warto prowadzic wlasny parking - taki calodobowy i zautomatyzowany. W sumie niewiele takich obecnie parkingow widzę po miastach a zapotrzebowanie jest. Ta firma Taab zajmuje sie kompleksowym wyposazaniem parkingow tego typu, wiec warto sie zdecydowac - oplacalny biznes

konik666
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 kwie 2019, 20:30
Re: Nowinki technologiczne

autor: konik666 » 28 wrz 2019, 20:50

Mówiąc szczerze to nie lubię płatnych parkingów, nie lubię z nich korzystać, a moim zdaniem to także całkiem niezłe zdzierstwo. ;) Ale to tylko moja opinia. Za to jeśli chodzi o nadążanie za takimi nowinkami technologicznymi w firmach, to warto jest zatrudnić np.outsourcing IT dzięki któremu cały czas będziemy korzystać z najnowszego oprogramowania i sprzętu.

adambudowniczy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2019, 8:46
Re: Nowinki technologiczne

autor: adambudowniczy » 11 paź 2019, 8:56

[quote="kukusia142"]odnosnei takich wlasnie nowinek technologicznych - slyszalam ze teraz warto prowadzic wlasny parking - taki calodobowy i zautomatyzowany. W sumie niewiele takich obecnie parkingow widzę po miastach a zapotrzebowanie jest. Ta firma Taab zajmuje sie kompleksowym wyposazaniem parkingow tego typu, wiec warto sie zdecydowac - oplacalny biznes[/quote]


w japoni lub stanach popularne sa zautomatyzowane calodobowe parkingi i duzo ludzi z nich kozysta


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów