Generalny remont mieszkania

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Generalny remont mieszkania

autor: Arinue » 26 kwie 2019, 13:55

Ja generalny remont postanowiłam zrobić teraz na wiosnę i co najlepsze biuro DD Projekt, które się tym zajmowało skończyło swoją pracę przed majówkę co mnie bardzo cieszy. Poza tym bardzo ładnie odświeżyli moje mieszkanie - wygląda teraz bardzo stylowo. Profesjonalne biuro, polecam jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Generalny remont mieszkania

autor: Złotowłosa » 14 maja 2019, 13:24

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie bo można takie mieszkanie urządzić za 30 tys jeśli wiele rzeczy robisz samodzielnie i jesli kupujesz materiały i akcesoria z niższej pólki. Można jednak urządzić w o wiele wyższej kwocie jeśli zlecasz wszystko komuś i jeśli dodatkowo zdecydujesz się na przykład na projektanta wnętrz.
Ze swojej strony proponuję wszystko porównywać. Tak aby kupić materiały porządne, ale jednocześnie w dobrej cenie. Warto jest zerknąć sobie na ofertę sklepów internetowych, które bywają o wiele tańsze od sklepów stacjonarnych.
Zerknij sobie do Banyo

W dobrej cenie kupisz ta płytki oraz inne wyposażenie do łazienki.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 7:00 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

strangerr
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:04
Re: Generalny remont mieszkania

autor: strangerr » 14 maja 2019, 18:05

Dokladnie to dosc trudne zadanie.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Generalny remont mieszkania

autor: kukusia142 » 14 maja 2019, 20:21

Generalne remonty potrafią sprawiać trudności o ile nie jestesmy do nich odpowiednio przygotowani. Z doswiadczenia wiem, ze warto wczesniej przygotowac sobie np kontener na gruz, bo takich odpadów bedziecie mieli co niemiara. Jesli remonty przeprowadzacie we Wroclawiu lub okolicach to polecam kontakt z firmą eko-logis z tego wzgledu, ze oni posiadaja roznego rodzaju pojemniki na gruz ,odpady czy inne smieci w dobrej cenie

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Generalny remont mieszkania

autor: duffy22 » 22 maja 2019, 14:58

Remonty to czasami długotrwałe procesy podczas których robi się bajzel w domu. Remonty często się przedłużają z powodu nie uwzględnienia jakis kosztów w kosztorysie. Według mnie do kosztorysu w pierwszej kolejności trzeba byłoby wpisac koszt usług remontowych od profesjonalnej ekipy. Według mnie rycerz-budowlany.pl wydaje sie ciekawym wyborem ze względu na ich doświadczenie.

lubiacawiatr80
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2018, 11:45
Re: Generalny remont mieszkania

autor: lubiacawiatr80 » 03 cze 2019, 8:34

Zdecydowanie zgadzam się z moimi poprzednikami. Generalne remonty potrafią sprawić ogromne trudności, dlatego warto dobrze się do nich przygotować. Musimy sporządzić całą listę potrzebnych materiałów, zakupić je, a następnie rozpocząć prace remontowe. Istnieje jeszcze szereg innych czynników, o których musimy pamiętać. W takich sytuacjach warto zastanowić się na wynajęciem firmy remontowej (na przykład z Warszawy - Pwmig). Taka firma przeprowadzi kompleksowy remont, a my zaoszczędzimy prywatny, a co ważne - cenny czas. Ja długo się nie zastanawiałam i skorzystałam z oferty takiej firmy - jestem bardzo zadowolona.

grzegorztyn
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:24
Re: Generalny remont mieszkania

autor: grzegorztyn » 07 cze 2019, 7:47

Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach i szukacie specjalistów od generalnego remontu mieszkania to polecam firmę Adambud którzy potrafią wykonać remont w profesjonalny sposób a poprzez lata doświadczeń są w stanie poradzić sobie niemal z każdym zaistniałym problemem.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Generalny remont mieszkania

autor: urzędnik » 08 cze 2019, 9:23

Nie przepadam za remontami, a moja żona jeszcze ma swoje wizje. Teraz np pokazala mi sypialnię Modern, prawdo podobnie bardzo modna obecnie. Zobaczcie w Tubądzin. W sumie wyglada elegancko, cieplo i pomysl z płytkami na ścianie ze slojami drewna to ciekawe rozwiązanie.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Generalny remont mieszkania

autor: Damina90000 » 04 lip 2019, 10:42

Zwiekszyla nam sie rodzina, robimy generalny remont mieszkania, mamy juz meble z Kieleckiej Fabryki Mebli, nie wiedziałem wczenniej o istnieniu tego salonu meblewego, byłem w szoku jak zobaczyłem jak ekskluzywne mają meble

ClumsyGit
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2019, 2:19
Re: Generalny remont mieszkania

autor: ClumsyGit » 06 lip 2019, 2:20

hejka witam bo nie wiem o co chodzi

PabloIn
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:07
Re: Generalny remont mieszkania

autor: PabloIn » 11 lip 2019, 14:28

Generalny remont to grubsza sprawa i warto znaleźć do takiej pracy fachowców, którzy zrobią to jak należy. Z doświadczenia mogę polecić Studio Projekt z Warszawy. U mnie remontowali i byłem zadowolony z efektów.

Kliminho100
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2018, 10:19
Re: Generalny remont mieszkania

autor: Kliminho100 » 19 sie 2019, 15:56

I tu się zgadzam. Dobra ekipa to połowa sukcesu. Studio Projekt z Warszawy u mnie też remontowało mieszkanie i byłem zadowolony ze współpracy.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Generalny remont mieszkania

autor: ArkadiuszKrol » 15 wrz 2019, 21:06

Sam wyremontowałem mieszkanie w ubiegłym roku. Remont trwał niecałe 3 tygodnie. Materiały budowlane zamówiłem z hurtowni arsen.pl. Posiadają wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. W przyszłym roku mam zamiar wyremontować także domek letniskowy.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Generalny remont mieszkania

autor: agus123 » 10 paź 2019, 19:18

Jeśli chodzi o cięcie betonu ja ze swojej strony mogę polecić firmę mmdiament. Znają się na tym co robią i są w tym naprawdę świetni. Pracownicy to profesjonaliści z wiedzą i doświadczeniem którzy zawsze służą fachową radą. Na stronie można sobie doczytać więcej szczegółów ale firma w sieci cieszy się naprawdę dobrymi opiniami – coś to musi oznaczać.

harlem
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:03
Re: Generalny remont mieszkania

autor: harlem » 18 paź 2019, 14:00

Ostatnio remontowałem sypialnie i salon. Problem był z towarem, bo nigdzie nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Dopiero na stronie sklepu Haft udało mi się znaleźć coś mnie zainteresowało. Ciesze się, że remont mieszkania mam za sobą :)


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot], FB ext hit [Bot], Yandex [Bot] i 17 gości

Gotowe projekty domów