Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: Kriss9 » 07 sie 2019, 8:00

Przeglądałem wiele różnych stron jak szukałem dla siebie stojaków. Mi osobiście najbardziej przypasowała oferta ze strony oficyna97.pl. Bardzo szeroki wybór materiałów, wykonują projekty i potem produkują stojaki jakie się chce. Dla mnie osobiście to najlepsza oferta.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: martan » 03 wrz 2019, 7:22

w zależności od branży wypromowanie strony to różne koszty. Im frazy popularniejsze i bardziej oblegane tym będzie drożej. W pierwszej kolejności jednak powinno się sprawdzić czy strona jest zrobiona poprawnie tzn czy nie ma duplikatów ( stron z ta samą treścią pod innymi linkami ) jak wygląda na różnych urządzeniach ( komputer, tablet, smartfon ) czy ma dobre i unikalne treści, jak szybko się ładuje itd itp

Można poszukać w internecie stron umożliwiających audyty online - co prawda są to zazwyczaj okrojone wyniki ale dzięki temu wiele błędów można poprawić samemu.

Bardzo dużę znaczenie ma również reklama na serwisach społecznościowych.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 6:23 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: tekla62 » 08 wrz 2019, 21:30

Z promocją swojej firmy warto iść wielotorowo, wybierać różne formy. Wówaczas zasięg takiej reklamy będzie większy. Doskonałym pomysłem na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów będzie z pewnością billboard. Należy tylko znaleźć taką firmę, która zadba o to, żeby taki billboard miał odpowiednią lokalizację i odpowiedni wygląd. Te czynniki w dużej mierze wpływają na skuteczność takiego typu reklamy.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: krystek3 » 27 wrz 2019, 11:40

Moim zdaniem warto zainwestować także w tradycyjną formę reklamy, np. okleić auto firmowe, ulotki, wizytówki. Ciekawym sposobem okazuje się także notatnik z logo firmy. Dzięki takim działaniom poszerzasz rozpoznawalność marki. Jeśli nie korzystasz z takich form, to sprawdź ofertę enveloper. Bardzo dobra i niedroga drukarnia.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: Arinue » 27 wrz 2019, 12:26

Polecam ogłosić się na platformie ze zleceniami. Ja tak zrobiłem i mam sporo zleceń już na 2020

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: robertrys » 30 wrz 2019, 19:41

Raczej nie ma czegoś takiego jak darmowa i skuteczna reklama. Za skuteczną reklamę trzeba zapłacić i to sporo. Ja na chwile obecną współpracuję z jedną firmą dzięki której udało mi się pokonać konkurencję.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: fiftusiek » 04 paź 2019, 13:22

Nie ma czegoś takiego jak darmowa i skuteczna reklama. Reklama jest podstawą tego aby firma funkcjonowała także ważne jest aby reklama była bardzo dobrej jakości i wykonywana przez specjalistów.

Ews-34
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: Ews-34 » 10 paź 2019, 11:47

Darmowa reklama nie jest opcja łatwą, niemniej ja zamawiam niedrogie ulotki i nadruki na koszulkach w a3extra i wychodzę na tym bardzo dobrze. Inwestycja się zwraca.

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: Gramin » 10 paź 2019, 13:03

Ja mimo wszystko na reklamie radziłbym nie oszczędzać. Już lepiej nieco dołożyć i przynajmniej móc cieszyć się odpowiednimi zyskami.
Silver Service - usługi sprzątające

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: Majaja » 06 lis 2019, 14:31

U nas w firmie szef kupił od ST Drink napoje reklamowe. Kawy mrożone, soki i wode z logo. Kazdy klient na to zerka i sie czestuje.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: budek11 » 22 lis 2019, 7:26

Pozycjonowanie faktycznie od kilku lat króluje. Każdy chce być pierwszy w wynikach wyszukiwania a te coraz trudniej osiągnąć. Google zmienia wyniki w zależności od lokalizacji, przeglądarki, zalogowania użytkownika itd. Dane są spersonalizowane i jeżeli w Warszawie coś jest na 1 miejscu to wcale nie oznacza, że w Krakowie też tak będzie. Zasięg więc się zmniejsza.
KOniecznie równiez polecam nawiązać współpracę z agencją która reklamuje firmy w serwisach społecznościowych.

Taka reklama ma duże działanie.

JakubSledz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2018, 11:24
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: JakubSledz » 23 gru 2019, 21:37

Moim zdaniem darmowa reklama działa jedynie w formie poczty pantoflowej, ale zanim zdobędzie się klientów, którzy będą polecać nam innych, trzeba nieco zainwestować. Nie muszą to być duże kwoty, można się wybrać na targi reklamy remadays w lutym w Nadarzynie i pozbierać oferty od różnych firm.

Awatar użytkownika
CrackC
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2017, 9:43
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: CrackC » 18 maja 2020, 12:08

Warto zadbać o optymalizację strony internetowej ale samemu bym nie próbował, powierz lepiej stronę specjalistom.

Klaudiusz.K
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:41
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: Klaudiusz.K » 20 maja 2020, 15:28

Polecam usługi Instytutu Cyfryzacji, refundują 80% ceny na wszystkie usługi marketingowe m.in. budowa stron internetowych, pozycjonowanie, landing page, reklama w internecie itd, warto skorzystać z atrakcyjnych cen.

kulik86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2016, 10:02
Re: Darmowa i skteczna reklama firmy budowlanej

autor: kulik86 » 18 sie 2020, 11:22

Za darmo nigdy nic nie było i nie będzie ;) jeżeli ktoś szuka porządnego marketingu dla swojej firmy to polecam agencję marketingową 4 mat z Warszawy. To specjaliści od reklamy, organizacji eventów, outsourcingu sprzedaży oraz usług merchandisingowych Współpracuje z nimi ponad rok, dzięki nim moje eventy zawsze przebiegają doskonale i mają ogromny zasięg, ponadto zyski ze sprzedaży stale rosną. Niezależnie w jakiej branży działacie zaufać możecie agencji 4 mat - dobiorą dla was odpowiednie działania, dzięki którym wreszcie osiagniecie zadowalające zyski


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów