Cena mebli kuchennych

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Renata Sz
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2018, 21:25
Re: Cena mebli kuchennych

autor: Renata Sz » 17 maja 2019, 19:04

Cena zależna jest też od jakości mebli,materiału z jakiego jest wykonana. Jeżeli zamówisz sobie kuchnię z litego drewna to zawsze zapłacisz więcej. znam firme ,która robi rewelacyjne meble kuchenne Wiór Płyt z Wyszkowa. Zabudują nawet najmniej niedostępny kawałek wnętrza.Stosują CNC takie docinanie na wymiar,dla nich nie są problemem nawet nietypowe fronty. Mają ciekawe wzornictwo i są bardzo solidną firmą.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Cena mebli kuchennych

autor: tetate » 16 wrz 2019, 9:48

Cena jest uzależniona od

tego czy meble są gotowe czy może ze studia mebli na wymiar - gotowe meble będą wielokrotnie mniej kosztowne.
od tego czy meble są nowe czy używane - polecam kupowanie mebli nowych z uwagi na to, ze łatwiej dopasować je do pomieszczenia
od tego jak duza jest kuchnia
oraz od tego jak wygladają meble - kuchnie w stylu angielskim są zwykle droższe od kuchni w stylu nowoczesnym

My ostatnio zamawialiśmy meble arkadius do kuchni i zdecydowaliśmy się jednak na gotowe.Cena takich mebli jest jednak o wiele niższa.

magkob
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:59
Re: Cena mebli kuchennych

autor: magkob » 03 paź 2019, 7:58

najlepiej zobaczyć meble wykonywane przez stolarza na żywo. Zwróć uwagę na jakoś wykończenia detali, staranność itp. Ważne jest wybór odpowiednich systemów jeśli chcesz użytkować kuchnię przez lata :)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Cena mebli kuchennych

autor: malaka » 04 paź 2019, 13:28

Ja za swoje płaciłam ok. 2500 zł u stolarza. Ale cudem udało nam się tak tanio to załatwić.

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Cena mebli kuchennych

autor: Zosia76 » 07 paź 2019, 12:39

Moje [więcej informacji poprzez PW] też kosztowały niewiele ponad 2 tys, kupowałam online i jestem bardzo zadowolona. Cena bardzo atrakcyjna, a łatwo do wymiaru dopasowali mi potrzebne szafki i półki. Polecam

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Cena mebli kuchennych

autor: Złotowłosa » 31 maja 2022, 10:24

Łódź kuchnia 9 m
Same bajery wysokie cargo
Szafki Magic corner 2 szt
Małe szufladki w cokołach
Szafka na express do kawy itp
21 tys
Robione przez stolarza

Mogę polecić stronę na PW na której znajdziecie niedrogie akcesoria kuchenne. Dzięki temu mozan nieco obniżyć koszt wykończenia.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 24 gości

Gotowe projekty domów