Producent opakowań tekturowych

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

riksto
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 09 maja 2013, 11:39
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: riksto » 07 paź 2019, 9:15

Ostatnio zamawiałem folię stretch z jednego sklepu i widziałem, że mają całkiem spory wybór opakowań tekturowych i nie tylko, więc myślę, że warto zerknąć. Folia sama w sobie jest naprawdę wysokiej jakości. Jedna z lepszych jakie miałem okazję używać, więc jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie. :)

alutka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2019, 19:27
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: alutka87 » 30 lis 2019, 19:58

U nas w pracy zamawiamy opakowania z Boxmarket, są robione dla nas bezpośrednio pod wymiar i wykonują też nam nadruk wg projektu.

maglo maglo
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:01
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: maglo maglo » 28 lut 2020, 8:30

Jeżeli znajdziecie opakowania, zapraszam do kupna urządzeń do taśmowania oraz pakowania.

lipkus15
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 cze 2017, 23:11
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: lipkus15 » 22 maja 2020, 11:04

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję opakowania kartonowe, klapowe to polecam skontaktować się z tą firmą Bielpak, która oferuję takie opakowania. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: BartekKowalski » 18 paź 2020, 14:00

Ja współpracuję z firmą Crosspack. Zamawiam stamtąd opakowania klapowe, folie stretch oraz taśmy pakowe. Dysponują atrakcyjną ofertą i profesjonalną obsługą klienta. Na pewno będą w stanie dostarczyć Ci odpowiednie kartony.

jonasz_zielonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:06
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: jonasz_zielonka » 19 mar 2021, 15:09

U mnie świetnie sprawdzają się opakowania tekturowe z firmy PALLZA z Kaniowa. Podoba mi się to, jak mocno stawiają na ekologiczne rozwiązania - poza opakowaniami można u nich też dostać m.in. tekturowe palety czy skrzynie transportowe. Testowałem jedne i drugie - zwłaszcza palety mnie zaskoczyły, bo są o wiele lżejsze niż drewniane, ale są świetnie wykonane i dzięki temu bardzo wytrzymałe. Naprawdę polecam.

Kantorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:55
Re: Producent opakowań tekturowych

autor: Kantorek » 06 lip 2022, 12:01

moze nie znacie ale dobre opakowania ma yanko zona zamawia od nich do swojej dzialalnosci do opakowania produktow


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości

Gotowe projekty domów