Jakie biuro rachunkowe

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Megiera85 » 25 wrz 2019, 10:44

Ja od wielu lat korzystam z usług biura rachunkowego. Biuro oferuję przyjazną atmosferę i prowadzą kompleksowe usługi z zakresu usług rachunkowych.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Damina90000 » 02 paź 2019, 9:13

W Ostrowie Wielkopolskie bardzo dobrze działa biuro rachunkowe Marcin Kowalewski. Księgowy bardzo sympatyczny i pomocny, stara się jak najlepiej rozwiązać pracy i wkłada w to sporo pracy. Kto korzystał z usług ten się ze mną zgodzi.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: waldi79 » 04 paź 2019, 14:29

Za profesjonalizm i solidność polecę Ci Biuro Rachunkowe Marcina Kowalewskiego :o Mnie pomogli błyskawicznie uporządkować wszelkie kwestie związane z działalnością, a była masakra... :|

harlem
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:03
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: harlem » 17 paź 2019, 8:59

Jeśli chodzi o usługi księgowe to mogę polecić biuro rachunkowe brnovitas. Będąc wspólnikiem w poprzedniej firmie korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Firma znajduje się w Gliwicach. Jednak zapytaj może czy oferują oni księgowość na odległość. Jeśli tak, to polecam.

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Argentina » 22 paź 2019, 20:33

Ja bym spróbowała na Waszym miejscu skorzystać z takiej platformy jak wfirma a dokładniej tutaj [wFirma]. Platforma daje na prawdę bardzo wiele mozliwości jak np system CRM, fakturowanie czy też magazyn ;) I jest też możlwość dziennej wysyłki e- deklaracji i raportów JPK.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: monikabert90 » 29 paź 2019, 13:52

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości Waszej firmy się zdecydujecie, warto na pewno przemyśleć jeszcze kwestię dodatkowego oprogramowania, które pozwoli Wam usprawnić procesy księgowe. My na przykład korzystamy z systemów od firmy Primesoft i bardzo sobie chwalimy :)

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: tekla62 » 29 paź 2019, 23:07

Ambitnie sama postanowiłam rozliczać kompleksowo firmę męża i działam, cały czas testuję. Teraz trafiłam na kadry i płace online - mega wygodne i niedrogie narzędzie, warto skorzystać i ułatwiać sobie rozliczenia i obsługę pracowników.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: tetate » 31 paź 2019, 14:43

Jeśli firma nie jest duża, faktycznie moze się opłącić prowadzenie samodzielnej księgowości. Sam przez jakiś czas taka ksiegowość prowadziłem. Miałem jednak kilka faktur na krzyż oraz tak samo niewiele kosztów w firmie. Potem jednak firma zaczeła się rozrastać, zatrudniłem pracowników jak również zamówień bylo coraz więcej. Ilość faktur i innych dokumentów zaczeła mnie przytłaczać i jednak zdecydowałem sie na biuro księgowe. Pomimo dość wyższej ceny. Jestem jednak zadowolony bo przynajmniej nie grzebię sie tyle w papierach i robię to co lubię.
Jeśli ktoś szuka biura rachunkowego w Łodzi, mogę polecić Polski Instytut Księgowości. Duże doświadczenie i dobre ceny.

Marian_55
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Marian_55 » 15 lis 2019, 11:00

Mogę polecić biuro rachunkowe z którym współpracuję już od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Mianowicie chodzi o biuro Rosco Tax z Krakowa (Ruczaj). Biuro świadczy kompleksowe usługi księgowe, ale ja korzystam z prowadzenia KPiR oraz biuro wykonuje mi rozliczenia miesięczne, kwartalne i roczne. Dużym atutem biura jest możliwość wglądu do dokumentów i faktur online.
Zależy Wam na solidnej księgowości? Sprawdźcie ofertę biura Rosco Tax.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2019, 10:04 przez Marian_55, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzata S.05
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:31
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Małgorzata S.05 » 16 lis 2019, 17:37

Ja od kilku lat prowadzę samodzielnie księgowość w systemie wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona. Może wymaga to większej odpowiedzialności i zaangażowania w znajomość przepisów, ale przynajmniej mam bardzo fajny i tani program, który ma wszystko czego potrzebuję. Mam też taki komfort, że jak czegoś nie wiem to pytam ekspertów i zawsze mi pomogą i poratują jakimś artykułem.

amelia9987
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 11:36
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: amelia9987 » 21 lis 2019, 12:04

Polecam w biuro rachunkowe w Koninie które ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu dirm. Korzystamy z mężem od dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni, wcześniejsze biuro wprowadziło nas w niezłe tarapaty, dlatego ważne jest aby wybrać odpowiednią osobę. Pani Ewelina widać że się pasjonuje tym co robi i robi to z ogromnym zaangażowaniem.

konieczko66
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 12 gru 2015, 15:35
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: konieczko66 » 10 sty 2020, 10:55

Ja osobiście od lat korzystam z usług biura rachunkowego w w Katowicach i jest to biuro PLUS. Biuro świadczy usługi z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych, poprzez księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, rozliczeń z ZUS i tym podobne.

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: faleos » 02 lut 2020, 23:51

Ja korzystam z usług biura,które znajduję się w Piasecznie i jest to biuro Adamus. Biuro Prowadzi Pani Jadwiga Adamus na, którą zawsze można liczyć bo jest prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Współpracując z tym biurem mamy 100% pewności, że nasze rachunki są w dobrych rękach.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Derryll » 21 mar 2020, 10:10

Ja współpracuję z biurem rachunkowym Bilans. Zajmują się kompleksową obsługą księgową mojej firmy. Pomogli mi także w założeniu i rejestracji działalności. Posiadają duże doświadczenie oraz kompetentną i profesjonalną kadrę pracowniczą.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów