Ból stawów

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: Ból stawów

autor: mefiu34 » 30 kwie 2019, 10:21

też myślę, że jeżeli dokuczają nam jakieś bóle warto zdecydować się i wybrać turnusy rehabilitacyjne nad morzem, możemy wtedy wybrać się na urlop połączony z leczeniem. Podobno noclegi dziwnówek wraz z turnusem bardzo pomagają. Znajomy polecał : contessa.pl co myślicie?

varczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:25
Re: Ból stawów

autor: varczek » 30 kwie 2019, 11:27

Ja musiałem u lekarza skończyć w moim bólem kolana. Teraz biegam na rehabilitacje...

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Ból stawów

autor: omel33 » 04 maja 2019, 20:51

Ja też właśnie zastanawiam się nad jakąś dobrą rehabilitacją i w związku z tym chciałem się was zapytać czy wiecie może gdzie jest aktualnie jakaś dobra i profesjonalna krioterapia miejscowa łódź? Będe wam wdzięczny za polecenia jakiegoś gabinetu rehabilitacyjnego

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Ból stawów

autor: Tymoteusz1 » 13 cze 2019, 15:25

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Zazwyczaj pomaga dobra rehabilitacja, więc o tym powinniście pomyśleć. Podpowiem Wam, że w samym sercu Borów Tucholskich w Osieku znajduje się Ośrodek Rehabilitacyjny Dobry Brat. Na ich stronie możecie się przekonać, ile może dać Wam odnowa biologiczna.

budowlankka
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46
Re: Ból stawów

autor: budowlankka » 09 sie 2019, 7:37

Sama jeszcze niedawno męczyłam się z potwornym bólem stawów i serio byłam gotowa brać już jakieś leki. Całe szczęście wybił mi to z głowy mój lekarz, bo powiedział że w moim przypadku to skuteczna będzie terapia polem magnetycznym i że mogę sobie zakupić Biomag i takie terapie odbywać w domu. Tak też zrobiłam

karolinasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2019, 9:41
Re: Ból stawów

autor: karolinasz » 15 wrz 2019, 9:53

Ja byłam na takim turnusie nad morzem, jednak nie z powodu bólu stawów, a przewlekłej choroby gardła. Jod, który tam występuje bardzo mi pomógł i jestem wdzięczna mojemu laryngologowi, że zalecił mi taki wyjazd. Jak ktoś choruje na to co ja to polecam sprawdzony gabinet na PW. To jest laryngolog prywatnie, ale warto. A jeśli chodzi o wyjazd na turnus z powodu bólu stawów, to wydaje mi się, że nie rozwiąże to problemu. Sprawa ze stawami jest bardziej złożona niż się wydaje.. :(

manieczek22
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:12
Re: Ból stawów

autor: manieczek22 » 28 wrz 2019, 14:50

podobno jak bolą stawy to trzeba pić kurkumę z miodem. Moja mama tak robi

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Ból stawów

autor: Dżasmina » 03 paź 2019, 11:43

mnie coraz częściej dopadają takie bóle i szczerze mówiąc, trochę mnie to martwi.

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Ból stawów

autor: Radzka » 25 paź 2019, 8:43

na ból stawów to przede wszystkim warto podejść do lekarza ;) a doraźnie żele przeciwbólowe, ewentualnie preparat na stawy z dobrym składem np. abtei gelenk 1100 30szt

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Ból stawów

autor: kukusia142 » 18 lis 2019, 13:02

Bóle stawów moga doskwierać zwłaszcza w starszym wieku. Moja babcia ma spory problem z nogami i ogólnie stawami - dla niej chodzenie nie przychodzi tak latwo. No a jest to kobieta ktora przez cale zycie pracowala wiec nie wyobraza sobie siedzenia lub lezenia ciagle w jednym miejscu. Jednak odkad jest w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim to widze ze stan jej zdrowia bardzo sie poprawil -wychodzi wraz ze swoimi nowymi kolezankami do pieknego ogrodu i tez jest pod opieka rehabilitantow.

preston05
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 23:09
Re: Ból stawów

autor: preston05 » 08 gru 2019, 23:12

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług fizjoterapeuty z okolic Szczecina. Czy możecie polecić kogoś w tym temacie? Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.

rybkaipka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 maja 2016, 9:55
Re: Ból stawów

autor: rybkaipka » 22 gru 2019, 15:22

Słuchajcie, osobiście jestem zdania że żadnego bólu nie można bagatelizować. Sądzę, że warto wybrać się do odpowiedniego specjalisty i skonsultować to. Ze swojej strony polecam Wam ofertę szpitala w Toruniu, z którego usług korzystałam już wielokrotnie. Na ich stronie internetowej znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

dżoana123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2016, 22:00
Re: Ból stawów

autor: dżoana123 » 24 sty 2020, 18:00

Według mnie wszelkie kontuzje kolana, pomimo swojej wagi, nie powinny już być przedmiotem panicznego strachu. Oczywistym jest, że niezakłócone zdrowie to stan do jakiego dążymy, ale moja operacja pod okiem specjalistów przebiegła pomyślnie i szybko wróciłem do pełnej sprawności.

Luizjana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:51
Re: Ból stawów

autor: Luizjana » 29 sty 2020, 23:21

Odnosnie wpisu kukusia142 - ten dom seniora Pod Topolami to rzeczywiscie dobre miejsce dla schorowanych seniorow. Ja sama zastanawiam się czy nie poszukac tam dla mojej mamy miejsca na opiekę dzienną, bo w trakcie dnia nie mam mozliwosci się nią opiekowac a porusza sie na wozku

malwiszon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:33
Re: Ból stawów

autor: malwiszon » 31 sty 2020, 20:09

Polecam Kolagen na stawy z Yango, mnie przyniósł ogromną ulgę, miałam okropne bóle stawow kostne , skurcze. Powoli ale wszystko wraca do normy. Preparat zapobieganie zużyciu stawów przy treningach, taz ze względu na wiek. Kolagen nadaje elastyczność tkance łącznej w ścięgnach, MSM łagodzi ból oraz obrzęk i sztywność stawów, do tego glukozamina kóra jest podstawowym budulcem chrząstki stawowej, Witamina D3 usprawnia funkcjonowanie mięśni i wzmacnia kości. Polecam , naturalny suplement i bardzo pomaga


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów