Zabawki dla dzieci

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Postzunia » 15 maja 2019, 20:41

Jaka zabawki to lepiej zrobić osobiste wycieczki na teren hurtowni w Wólce Kosowskiej gdzie znajduje się 6 hal z wszystkim od ubrań po sprzęt elektroniczny. Wszystko w dobrych cenach i dużym wyborze więc każdy znajdzie coś dla siebie w tym mnóstwo zabawek.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Zabawki dla dzieci

autor: malina32 » 03 lip 2019, 11:10

Dziecku to chyba lepiej kupić taką grę planszową bo z tego co widzę moje dzieciaki takie gry uwielbiają i mają ich już sporą kolekcję, do dobry sposób żeby się oderwały od tv i komputera

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Zabawki dla dzieci

autor: miki789 » 18 lip 2019, 14:26

Dobre produkty z polskiej firmy znajdziesz w sklepie Tupiko. Warto sobie tam zajrzeć, mają sporo ciekawych propozycji. Udało się nam kupić dla syna fajne klocki konstrukcyjne. Produkt dobrej jakości, z certyfikatami więc nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo dziecka. Na pewno warto.

jozef33332
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2019, 6:29
Re: Zabawki dla dzieci

autor: jozef33332 » 30 lip 2019, 10:38

Może ktoś zabawki dla dziecka kupi w sklepie internetowym - Odpustowe?. Moim zdaniem wybór zabawek w tym sklepie jest po prostu niesamowity.Takie jest moje zdanie na ten temat.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Dżasmina » 03 paź 2019, 10:24

Dzieci nie można za bardzo rozpieszczać a kupowanie bez przerwy nowych zabawek jest bez sensu bo maluch się nimi szybko nudzi. Jednak takie absolutne must have jakie każde dziecko powinno mieć w swoim pokoju, to: Przytulanka dla dziecka, Klocki i zestawy konstrukcyjne, Ruchome zabawki, Zagadki logiczne dla dzieci, Zabawki dźwiękowe dla dzieci, Zabawki ruchowe, Zabawki do odgrywania ról. Także jeśli ktoś nie miał pomysły na zabawkę dla dziecka, to już chyba problem się rozwiązał.

luis12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:27
Re: Zabawki dla dzieci

autor: luis12 » 31 paź 2019, 15:40

Ja trafiłam dzisiaj na motorki i zastanawiam sie nad zamówieniem dwóch dla chrześniaka. Niedługo ma urodziny i oprócz pieniędzy w kopercie chciałabym dać mu jakąś zabawkę. Myślę, ze bedzie bardzo zadowolony z motoru na akumulator.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Złotowłosa » 05 gru 2019, 10:08

Jestem podobnego zdania. Dzieci w dzisiejszych czasach i tak jedza zbyt dużo cukru i dziwi mnie,ze rodzice na to pozwalaja i uważają to za coś normalnego. W szkołach w paczkach nie powinno być słodyczy. Ale powinny się znaleźć jakies mądre zabawki. Mogą byc to :

gry edukacyjne
książki
puzzle
malowanki
ewentualne w przypadku troszkę wiekszych funduszy klocki Korbo. Takie klocki mozna wprowadzić w ruch.

Obrazek

igor44443
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2019, 8:53
Re: Zabawki dla dzieci

autor: igor44443 » 14 gru 2019, 9:08

Polecam dla was "Najciekawsze prezenty edukacyjne pod choinkę" jest to fajny artykuł który opisuje na co zwracać uwagę przy kupnie zabawek dla małego dziecka. Zabawki edukacyjne jak np. klocki pomagają dziecku rozwijać umiejętności manualne i przestrzenne.

Mieńko
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2020, 15:21
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Mieńko » 31 sty 2020, 10:43

Ja najczęściej kupuję dzieciom zabawki na Allegro, albo w al.to, bo codziennie mają jakieś promocje, w sumie nie tylko na zabawki, więc śledzę ;) Dzisiaj synowi kupiłem zestaw zabawek z jego ulubionej bajki Bakugan. :D

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Zabawki dla dzieci

autor: tracks » 04 lut 2020, 7:53

Myślę, że warto zapytać się w przedszkolu prywatnym czym bawi się nasze dziecko. Tam jest szeroki wybór zabawek i będziemy wiedzieli w jakich zabawkach gustuje nasze dziecko.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Zabawki dla dzieci

autor: tetate » 10 mar 2020, 11:15

Mówiąc o hitach i kitach, nasuwa mi się jedna refleksja.
Często mamy mówią i piszą, że jakaś zabawka jest nudna, beznadziejna, nie zainteresowała ich dziecka. A to nie zawsze jest tak. Z zabawką trzeba trafić w odpowiedni okres rozwoju dziecka. Dla przykładu, u nas odkurzacz pyłek nie był w ogóle ciekawy przez dłuższy czas, dopiero od niedawna Ania czasami się nim bawi. Ale nic dziwnego, to zabawka dla dzieci od 2 lat, a nie młodszych. Tak więc nie zawsze warto wybiegać na przód i dawać dziecku zabawki za wcześnie, bo możemy się rozczarować jego reakcją.
Z drugiej strony Ania potrafi teraz układać puzzle przeznaczone dla dzieci od 3 lub nawet 4 lat. Te prostsze są dla niej nudne. Ciastolinę też używamy od około roku, chociaż jest dla dzieci od 2 lat.
Myślę, że trzeba obserwować dziecko i starać się odpowiedzieć na jego zainteresowania. Najmodniejsza zabawka może się okazać kitem, bo nasze dziecko będzie np. fanem bazgrania po wszystkim, albo kopania piłek. Wtedy szkoda wydawać niepotrzebnie pieniędzy na coś, co się nie przyda.

I jeszcze jedno, wiele zabawek nam się podoba, bo my takich nie mieliśmy. Tymczasem dzieci często wolą sprawdzone już przez nas zabawki, jak właśnie klocki, piramidki z kółek, itd. I to wcale nie wymyślne, tylko najprostsze.

Bardzo lubimy z dzieciakami aktywne spędzanie czasu. Tak więc czesto chodzimy do sali zabaw, na której dziciaki mogą sie wyżyć.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2020, 14:04 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Zabawki dla dzieci

autor: omel33 » 11 mar 2020, 14:44

Bardzo fajne dobrej jakości zabawki dla dzieci oraz gry i akcesoria znajdziecie na stronie Odpustowej hurtownii zabawek macie tutaj naprawdę ogromny wybór. Ja zrobiłam dzieciom prezent z którego się bardzo ucieszyli zamawiałam zabawki właśnie na tej stronie. Polecam.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Zabawki dla dzieci

autor: budek11 » 16 mar 2020, 14:02

Dla starszaka polecam kostkę rubika. Moim zdaniem jest to jedna z mądrzejszych zabawek, jakie mozna kupić dla dziecka. Kostka rubika uczy logicznego myślenia. Poza tym kształtuje wyobraźnie i spostrzegawczość, uczy koncentracji i rozwija pamięć.

Na początek polecam kupienie podstawowej kostki. Potem mozna się zastanowić nad czymś bardziej skomplikowanym jak na przykląd nad:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 235
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Tomek5 » 07 kwie 2020, 13:05

Aktualnie dzieciaki bawią się modeliną ze sklepu Netto https://masakreatywnosci.netto.pl/ . Wczoraj zrobiłem dość poważne zakupy bo staram się obecnie robić zakupy max 1-2 razy w tygodniu tak więc dostałem kilka takich saszetek modeliny.


Na youtubie jest sporo tutoriali co można z tym zrobić. Moim zdaniem znacznie mądrzejsza zabawa dla dzieci niż na przykład siedzenie przed telewizorem czy przed komputerem (szczególnie teraz kiedy dzieciaki maja obowiązek siedzenia w domu i nie mozna z nimi wyjść nawet na spacer).

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Szydlak » 10 sie 2020, 14:25

Warto sprawdzić w mojej ocenie jakie zabawki dostępne są w sklepie Moje Zabawki. To bardzo fajna opcja, sklep, który ma sporo do zaoferowania i dobre ceny zabawek więc jak ktoś będzie takich propozycji szukał to na pewno warto tam zaglądać. Wydaje mi się, że to jedna z lepszych opcji jeśli chodzi o ofertę zabawek obecnie na rynku.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów