Kocioł elektryczny

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Kocioł elektryczny

autor: King-Dom » 29 wrz 2019, 20:09

Witam,
czy ktoś z forumowiczów ogrzewa mieszkanie/dom kotłem elektrycznym , mam zamiar założyć taki u siebie ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii a może jest ktoś kto sprzedaje takie kotły w Łodzi i pomoże. Pozdrawiam king-dom
Lepiej raz a dobrze.

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Kocioł elektryczny

autor: Rafał Cichocki » 02 paź 2019, 21:49

Witam,

Ogrzewanie budynku za pomocą czystej energii elektrycznej jest jednym z najdroższych rodzajów ogrzewania budynku. Znacznie lepiej zastanowić się nad zastosowaniem pompy ciepła, która to częściowo zasilana jest energią elektryczną oraz bezpłatną energią pobieraną bezpośrednio z powietrza w jej otoczeniu. Dzięki wysokiemu współczynnikowi COP, pompa ciepła pobiera jedynie niewielką ilość energii elektrycznej do napędu sprężarki.
Przy okazji zachęcam do zapoznania się z ofertą marki Buderus w której znajdują się powietrzne pompy ciepła z rodziny Logatherm. Posiadają one jeden z najwyższych współczynników COP na rynku oraz cechują się solidnym wykonaniem. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny regulator HMC 300 z możliwością zastosowania regulatora pokojowego oraz ma wbudowany moduł internetowy, pozwalający na sterowanie pompą za pomocą smartfona. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej produktu: [więcej informacji poprzez PW]
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant Buderus

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Kocioł elektryczny

autor: Lanss » 03 paź 2019, 9:52

Witam,
ja również polecam pompy ciepła. Kiedyś byłem sceptycznie nastawiony, ale mój szwagier mnie namówił jak stawiałem dom, minęło pare lat i praktycznie jakoś za 1-2 lata koszta mi się zwrócą i będę sobie korzystał "za darmo" . Jako główne atuty pompy wymienił bym na pewno niezawodność, ponieważ od 5 lat ani razu nie miałem problemu zarówno z wodą zimną jak i ciepła, żadnych awarii itd , raz porządnie zamontowana do dziś dnia chodzi bez zarzutu :D pompe zamawiałem w Hewalex.
Polecam ogólnie , bo bardzo fachowa obsługa , ceny konkurencyjnę no i warto wspomnieć o aż 5 letniej gwarancji co na rynku jest hitem, przynajmniej z tego co sprawdzałem, bo to praktycznie znaczy, że prawie przez cały okres , w którym nasza inwestycja staje się opłacalna mamy gwarancję naszego sprzętu także każdy kto patrzy trochę w przyszłość i nie skupia się na tym, żeby wydać jak najmniej , ale na przyszłość mu się to nie opłaci to polecam te rozwiązanie , a po co tracić pieniądze :P
pozdrawiam!

mazi88
Aktywny
Aktywny
Posty: 259
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:32
Kontaktowanie:
Re: Kocioł elektryczny

autor: mazi88 » 06 paź 2019, 18:54

ile metrów tego domu masz??
Jaki rodzaj pompy posiadasz??
Jaki był koszt montażu??


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Omgili [Crawler] i 90 gości

Gotowe projekty domów