Wanna wolnostojąca

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

k.bednarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 07 lut 2019, 12:49
Re: Wanna wolnostojąca

autor: k.bednarek » 10 wrz 2019, 13:20

Miałam upatrzoną taką ładną wannę na nóżkach, ale ze względu na mały metraż łazienki pozostało mi kupić jedną z tych na Ceneo. Okazało się, że świetnie się prezentuje i jej powierzchnia akrylowa ma właściwości antypoślizgowe. Przy moim pośpiechu to bardzo dobrze, bo często mi się zdarza żyć w biegu :) Poza tym bardzo łatwo jest utrzymać ją w czystości.

Bewa
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:17
Re: Wanna wolnostojąca

autor: Bewa » 12 wrz 2019, 14:40

Wanna wolnostojąca jest super jedna z podanych przez Ciebie w linku jest tej samej firmy co ja właśnie niedawno kupiłam Oltens :D Jest cudowna i jak w reklamie "przyszli Panowie i zamontowali" Kupiłam ją w Łazienkaplus i tam oferują od razu montaż.

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Re: Wanna wolnostojąca

autor: majeczkaa » 26 wrz 2019, 10:47

Bardzo mi się podobają takie wanny Obrazek Pięknie się prezentuje i musi być wygodna :)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Wanna wolnostojąca

autor: martan » 24 lut 2022, 14:07

Też się zastanawiam czy robić czy sobie odpuścić.
http://www.forumbudowlane.pl/

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Wanna wolnostojąca

autor: wazer » 24 lut 2022, 14:25

Jest fajna do większej łazienki gdzie można obejść wannę wokół. Do małych łazienek nie tylko nie będzie tak dobrze pasować jak byśmy chcieli, ale dodatkowo będzie wywoływać frustracje przy chlapaniu i sprzątaniu.

Do mniejszych łazienek znacznie lepiej sprawdzi się albo wanna ze szklanym parawanem prysznicowym albo zrezygnowanie z wanny na rzecz prysznica. Aczkolwiek polecam zastanowić się raczej nad pierwszą opcją, bo chociaż z wanny nie korzysta się codziennie, to jest praktyczna.

W poszukiwaniu dodatków do łazienki polecam zajrzeć na stronę Rea Jest to producent armatury i ceramiki, ale ma również wiele niezłych akcesoriów w dobrej cenie.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2022, 8:56 przez wazer, łącznie zmieniany 1 raz.

budujeikupuje
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2022, 12:25
Re: Wanna wolnostojąca

autor: budujeikupuje » 25 lut 2022, 12:27

Marzy mi się taka wanna


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów