Menu na urodziny

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

SmellyGol
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2019, 15:10
Menu na urodziny

autor: SmellyGol » 08 sie 2019, 12:11

Planuję zrobić urodziny dla przyjaciół w domu i obmyślam menu. Poddajcie mi proszę jakieś pomysły na szybkie przekąski i ewentualnie jedno ciepłe danie.
Przy okazji: czy to faktycznie prawda, że czosnkowy sos do sałatki pasuje do każdej sałatki? Moja koleżanka tak mi powiedziała i nie wiem, czy mam go dorzucić do wszystkich, czy jednak nie :lol:

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Menu na urodziny

autor: monikabert90 » 13 sie 2019, 8:35

Ustalenie menu na urodziny, które zasmakuje gościom, jest oczywiście bardzo istotne. Ale równie ważny jest moim zdaniem wybór odpowiednich dekoracji na tą okazję. Bardzo fajne i oryginalne ozdoby urodzinowe możecie zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings, polecam się tam rozejrzeć przed organizacją takiej imprezy.

budowlankka
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46
Re: Menu na urodziny

autor: budowlankka » 25 wrz 2019, 7:55

Jedną z takich obowiązkowych rzeczy to jest tort, prawda? W końcu urodziny to muszą być świeczki, życzenia no i wielki tort! Smaczny, także nie ma co tracić czasu, tylko trzeba ogarniać wszystko


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów