Drukarnia internetowa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Antress
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 16 lis 2016, 20:37
Re: Drukarnia internetowa

autor: Antress » 17 lut 2019, 15:00

To prawda, można znaleźć naprawdę bogate i atrakcyjnie cenowo oferty w drukarni online. Doskonałym przykładem jest Diamond Druk, gdzie w ofercie jest ponad sto tysięcy konfiguracji ich produktów, oprócz tego mają najwyższą jakość i świetne rabaty. Znajdziecie tam różne rodzaje ulotek, wizytówek i innych przydatnych gadżetów. Zawsze warto sprawdzić ich ofertę.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Drukarnia internetowa

autor: Majaja » 17 kwie 2019, 10:14

Ja korzystam z Drukarnii Impresta, mają dobrej jakości wydruk i materiały także nie ma się co martwic, że będzie źle wykonane.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Drukarnia internetowa

autor: jacekmogliwia » 22 maja 2019, 8:16

Co jeszcze można zamówić w takiej drukarni?

tom.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:16
Re: Drukarnia internetowa

autor: tom.m » 04 cze 2019, 9:52

A co możecie mi powiedzieć na temat drukarnia poznań? Szukam własnie dobrej drukarni w Poznaniu lub okolicy, która zajmuje się drukiem "niestandardowym" czyli na koszulkach, fartuchach itp. Znacie jakąś w tej okolicy?

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Drukarnia internetowa

autor: tetate » 04 cze 2019, 10:23

Polecam drukarnie Fingerprint. Do tej pory najlepsza drukarnia z jakiej miałam okazję skorzystac.
Zależało mi na czasie, na szczęście zlecenie zostało wykonane szybko. Myślę, że stosunek ceny do jakości wypada nieźle, bo jakość jest pierwszorzędna. Firma oferuje wiele usług i ogromny plus za to, że firma jest terminowa bo własnie na czasie bardzo mi zależało.

Na pewno zlecę im wydruki jeszcze nie raz.

netprint
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:55
Re: Drukarnia internetowa

autor: netprint » 25 cze 2019, 14:10

Niewątpliwym plusem drukarni internetowych jest to, że mogą działać nie tylko w obrębie danego obszaru. Co więcej, jak wcześniej wspomniano, ceny mogą być niższe niż w stacjonarnych drukarniach. W takim przypadku często też poszerza się zakres dodatkowych usług, które pomogą urozmaicić naszą wizytówkę. Co prawda nie każdy jest przekonany do zamawiania przez internet, jednak mimo wszystko warto się przemóc i przetestować różne opcje. Na tej podstawie można łatwo sprecyzować, co tak naprawdę nam odpowiada.
Niektóre drukarnie posiadają w swojej ofercie możliwość stworzenia indywidualnego projektu - wtedy można zadecydować o każdym elemencie wizytówki.

Ews-34
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
Re: Drukarnia internetowa

autor: Ews-34 » 28 cze 2019, 14:05

Od dłuższego czasu zlecam nadruki na koszulkach, ale również ulotki czy plakaty a3extra.pl i jestem niezwykle zadowolona. Bardzo fachowo i niedrogo

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Drukarnia internetowa

autor: fiftusiek » 11 lip 2019, 21:47

Jeśli szukacie dobrej jakości drukarni to polecam z czystym sumieniem superdrukowanie.pl oferują szeroki zakres usług. Drukowałam u nich drobne rzeczy jak i duże bilbordy

Adrian44422
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2019, 11:46
Re: Drukarnia internetowa

autor: Adrian44422 » 16 lip 2019, 11:51

Jestem pewny na 100 procent że teraz bardzo dużo osób chodzi do drukarni internetowych.Tak ja uważam.

catty
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 21 sie 2016, 11:42
Re: Drukarnia internetowa

autor: catty » 18 lip 2019, 13:38

Cześć. Ja często korzystam z usług firmy reprotechnika (ksero wrocław) i wiem, że na pewno mają też w ofercie druk cyfrowy, również offsetowy. Nie wiem natomiast jak z zamówieniami przez internet, bo nigdy się nie dowiadywałam, ale pewnie łatwo znaleźć info na ich stronie.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Drukarnia internetowa

autor: ArkadiuszKrol » 10 sie 2019, 13:20

Ja od lat korzystam z usług drukarni crdruk.pl. Wykonują dla mnie głównie wizytówki, ulotki, plakaty i kalendarze. Oferują bardzo dobrej jakości produkty oraz atrakcyjne warunki współpracy.

adrianna99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2019, 12:07
Re: Drukarnia internetowa

autor: adrianna99 » 12 sie 2019, 11:12

Mi firma Enveloper wykonywała wizytówki oraz ulotki reklamowe. Mogę polecić dobre ceny i szybki czas realizacji.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Drukarnia internetowa

autor: manion » 12 sie 2019, 17:35

Sprawdzi się dobrze drukarnia Urdruk. Mega solidna, profesjonalna, z rozsądnymi cenami i świetna jakością druku. Drukuję u nich wszystkie firmowe rzeczy, czasem na ostatnią chwile i zawsze dają radę, nigdy się z niczym nie spóźnili, są dobrze zorganizowani.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Drukarnia internetowa

autor: rozalia » 11 wrz 2019, 11:52

Prowadząc firmę na pewno trzeba zadbać o dobrą reklamę, a obecnie w drukarniach internetowych można znaleźć ciekawe i niebanalne propozycje. Popatrzcie na magnesy na lodówkę na projekt-art.pl. Można je wykonać na zamówienie i być tym samym ciekawym gadżetem czy właśnie formą reklamy własnej działalności.

Ews-34
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
Re: Drukarnia internetowa

autor: Ews-34 » 23 wrz 2019, 16:16

Ostatnio zamówiłam sporą transzę ulotek, plakatów i etykiet na produkty w a3extra i po raz kolejny się nie zawiodłam. To zdecydowanie najlepsza drukarnia z jaką współpracowałam!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów