Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AniaZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 gru 2011, 18:47
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: AniaZ » 10 wrz 2012, 19:42

Witam,
nazywam się Anna Cabaj i pracuję jako niezależny doradca kredytowy.
Moje usługi szczególnie polecamy wszystkim, którzy planują zaciągnięcie kredytu hipotecznego a także tym, którzy już mają zobowiązania a teraz myślą o ich konsolidacji lub refinansowaniu. Współpracujemy z ponad 20 bankami, dzięki czemu jestem w stanie przedstawić każdemu Klientowi odpowiednią ofertę kredytu uwzględniającą jego indywidualne potrzeby i możliwości. Moje usługi są całkowicie bezpłatne, ani ja nie pobieram prowizji ani Bank za moje pośrednictwo!! Pragnę zaznaczyć że niestety nie zajmuję się oddłużaniem.

Klientom gwarantuję bezpłatnie:
- sprawdzenie zdolności kredytowej
- pomoc podczas całego procesu kredytowego
- analizę ofert z wielu banków
- rekomendację najkorzystniejszego kredytu
- rzetelną informacja o całkowitych kosztach otrzymania i obsługi kredytu
- negocjacje indywidualnych warunków kredytu

kontakt: ania.zawadzka@vp.pl., tel: 668 627 269 lub 728 370 171

bodziu
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: bodziu » 13 lis 2013, 14:44

Uważajcie na doradców - nie każdy podchodzi na poważnie do swojej roboty. Nawet w znanych firmach niby rewelacyjny doradca, a nie znał ofert, które ja znałem. A wcale nie siedziałem cały dzień nad kredytami. W GTF wszystko było ok, przede wszystkim bardzo szybko załatwione formalności, no i niższy koszt kredytu, niż się spodziewałem.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: Jans » 05 mar 2015, 13:08

Bezpłatną pomoc można również uzyskać na forum Monetto. Jeśli chodzi o porady finansowe i opinie o kredytach, to jest to chyba najlepsze miejsce, w którym można je otrzymać.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: miki789 » 08 maja 2018, 8:32

Do doradców od kredytów mam dość nieufne podejście ale akurat p. Lewańskiego podpowiem. Od początku od pierwszej rozmowy był bardzo konkretny i rzeczowy, bez lania wody i opowiadania banialuk. Polecam szczególnie przy dużych kredytach, bo jednak zła decyzja, zły wybór finansowania im większa kwota tym większe straty i problemy.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: walery p » 26 lip 2018, 11:07

A ja mam absolutne zaufanie do Pana Patryka Borzęckiego, który niesamowicie pomógł mi w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Ma szeroką wiedzę finansową, sprawdził moją zdolność kredytową, wyszukał najlepsze oferty banków, zadbał o dopełnienie formalności, wyjaśnił wszystkie kruczki w umowach. Z czystym sumieniem polecam Wam współpracę z Panem Patrykiem!

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: Gocha67 » 09 lis 2018, 19:25

Po doradztwo w tym temacie warto zgłosić się do ekspert-leasing-kredyt.pl. Podejmują się powierzonego zadania z maksymalną dokładnością oraz ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby klienta. Są rzetelni i uczciwi. Korzystałam i szczerze polecam.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: DarkElf » 09 lis 2018, 23:25

No dobra kochani, a powiedzcie mi co sądzicie na temat brania kredytów przez internet... ? Bo szczerze mówiąc to ja kiedyś bardzo obawiałem się tego typu rozwiązań, ale od momentu kiedy znalazłem na stronie https://pozyczkagotowkowa.pl/pozyczki-gotowkowe/ internetową porównywarkę pożyczek gotówkowych, to wszystko w tym zakresie stało się łatwiejsze !!!

jacekbratyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2018, 1:05
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: jacekbratyk » 15 sty 2019, 10:47

Bardzo fajnie, że koledzy powyżej polecają zaufanych doradców finansowych. Zanim jednak już zawitamy do biura to warto mimo wszystko wiedzieć jak działają tacy doradcy oraz jak poznać tego dobrego. Łapcie tu krótki wpis na blogu http://bankinginvestment.pl/ile-zarabia-doradca-kredytowy-jak-rozpoznac-dobrego-doradce/ opisujący pokrótce jak wygląda to od środka.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: miki789 » 07 mar 2019, 9:01

Masz na stronie andrzejlewanski.pl kontakt do dobrego doradcy finansowego który nam pomógł w sfinansowaniu zakupu mieszkania w Gdańsku (to była nowa inwestycja Polnord). Świetnie zna przepisy, duża wiedza nt. Oferty wszystkich duzych banków a nie tylko kilku wybranych. Szczerze polecam pana Andrzeja.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: arek_ch » 19 mar 2019, 15:18

Ja korzystam z doradcy kredytowego w mojej firmie którą prowadzę wraz z żoną, mieliśmy problemy przy wzięciu pierwszego kredytu na firmę i postanowiliśmy skorzystać z usług doradcy. No i dzięki niemu udało nam się wziąć pierwszy kredyt który pozwolił naszej firmie rozwinąć skrzydła. Na rynku jest kilka firm oferujących takie usługi ale my korzystamy z https://multiinicjatywa.pl/ którą polecam bo dobrze znają się na swoim fachu, zatrudniają fachowców.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: budowa876 » 27 mar 2019, 16:08

Jak szukacie doradcy kredytowego dla firm to polecam wam bankowoscfirmowa.pl których ja mam wynajętych. Są profesjonalistami, jak moja firma zaczynała funkcjonowanie to bank nie chciał mi dać kredytu, dzięki ich pomocy udało się, także są naprawdę przydatni.

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: Kriss9 » 28 mar 2019, 9:57

Akurat jestem w kontakcie z Andrzejem Lewańskim przy okazji załątwiania kredytu pod zakup domu i myślę, że wszystko uda się korzystnie rozwiązań. Facet wie jak wyglądają poszczególne oferty bankowe, potrafi dobrać finansowanie indywidualnie pod człowieka, pod moje moje zarobki i też potrzeby....bo jednak zakup domu to już jest poważniejszy koszt niż inwestycja w mieszkanie.

jacekbratyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2018, 1:05
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: jacekbratyk » 04 kwie 2019, 16:09

Sam korzystałem tylko z pomocy firmy twój kredyt. Zadzwoń pod numer 221 134 431 i powiedz dokładnie o co chodzi a na pewno dostaniesz pomoc. Możesz także maila napisać, nawet chyba lepsze rozwiązanie bo dokładnie, na spokojnie opiszesz wszystko.

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: KrystianM » 22 wrz 2019, 16:55

Ja korzystałem z pomocy pośrednika Piotra Witeckiego z firmy Finansowy Piotr. Super fachowiec i uczciwy człowiek. Pomógł mi w kwestii kredytu i dzięki niemu wybrałem najkorzystniejszą ofertą. Polecam.

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Re: Dobry doradca kredytowy - bezpłatna pomoc :)

autor: Pawlak88 » 02 paź 2020, 8:13

Mogę Ci z własnego doświadczenia polecić Pana Łukasza Sobolewskiego , który zajmuje się kredytami hipotecznymi i może od początku do końca zająć się tą sprawą. Świetny specjalista z dużym doświadczeniem więc faktycznie na jego pomoc można liczyć. Na jego stronie kredytyzg pl masz bezpośredni kontakt do niego, warto przedzwonić, porozmawiać i powie jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o kredyty.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 14 gości

Gotowe projekty domów