Papa na dach płaski

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Papa na dach płaski

autor: Redakcja » 06 lip 2017, 9:17

Papą można szybko, łatwo i skutecznie pokryć dach. Stosuje się ją od ponad 200 lat. Papa na dach płaski >>
Redakcja

lucas33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:23
Papa na dach płaski

autor: lucas33 » 06 lip 2017, 9:17

Bardzo jestem zadowolony z gumy natryskowej. Na ten moment to moim zdaniem najlepsza opcja jeśli chodzi o hydroizolacje, o wiele lepsze niż papa na przykład. Gumę szybko i dokładnie montuje Termil ze strony termil-hydroizolacje.pl. Firmę znam już jakiś czas bo kiedyś robili izolację pianką PUR u mojego brata i on też sobie chwali, ma ciepło zimą, a przyjemny chłód latem na poddaszu.

denisul
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Papa na dach płaski

autor: denisul » 05 paź 2017, 14:40

Nie lepiej postawić na gont bitumiczny zamiast papy? moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie, my kładliśmy gont i jestemsmy zadowoleni z efektu. Dach jest solidny, nie przecieka, wytrzymuje nawet bardzo silne burze i wichury wbrew opiniom niektórych osób :D Oczywiście trzeba wiedzieć jaki materiał wybrać, wahaliśmy się między GAF a BP, wybralismy bp ze względu na to, że był większy, także ryzyko przeciekania jestw tym wypadku mniejsze.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Papa na dach płaski

autor: robertkrajcarz » 31 maja 2019, 8:35

Do izolacji dachu będę polecał gumę CWS, zwłaszcza jeśli chodzi o płaskie dachy gdzie ta woda ma wyjątkowo dobre warunki żeby jakoś przenikać, stać i zalewać....Ja sobie bardzo chwalę ten materiał. Zamawiałem natrysk w Termil ze strony. Profesjonalne podejście, szybka realizacja.

zrbzaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2019, 12:37
Re: Papa na dach płaski

autor: zrbzaw » 21 wrz 2019, 12:42

Też uważam, że lepiej pomyśleć o hydroizolacji. Membrana w płynie jest elastyczna, dobrze chroni dach przed deszczem i jej aplikacja jest szybka i łatwa. Efekt moim zdaniem na długie lata. Polecam produkty Isomat, bardzo dobra jakość https://isomat-pu-systems.pl


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów