Jakie meble kupić?

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Rankin6
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:57
Jakie meble kupić?

autor: Rankin6 » 06 wrz 2019, 13:53

Witam serdecznie ostatnio skończyłem remont pokoju dziennego i szukam wyjątkowych mebli dla siebie więc przeglądałem wiele stron producentów i trafiłem na polskie meble Vero. Nie powiem ale projekty I wykonanie przyciągnęły moją uwagę. Co sądzicie?

Awatar użytkownika
jeremy34
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:42
Re: Jakie meble kupić?

autor: jeremy34 » 09 wrz 2019, 18:46

Moim zdaniem meble skórzane są świetnym rozwiązaniem na lata. Modna-wiedza.pl znalazłam więcej informacji na tym portalu. Meble obite naturalną skórą mają równie wielu zwolenników, jak i przeciwników. Nie zmienia to jednak faktu, że tapicerka skórzana posiada mnóstwo zalet użytkowych i estetycznych.

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Jakie meble kupić?

autor: Tomek_Domek » 10 wrz 2019, 21:26

Jeśli chodzi o jakieś mebelki dla dziecka, szczególnie małego to bardzo polecam Moje Bambino. Kupowałem dla swojego syna i jestem zadowolony. W przedszkolu też mają właśnie stamtąd. Piękne, kolorowe, dobrze wykonane i przede wszystkim bezpieczne.

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Jakie meble kupić?

autor: celia.celia84 » 19 wrz 2019, 19:57

Na rynku sporo jest ładnych i ciekawych mebli, na które warto zwrócić uwagę urządzając swoje wnętrze. Mi bardzo spodobało się kilka kanap, które widziałam w Miloo Home. Akurat potrzebuję ładnego i wygodnego siedziska do swojego salonu i myślę, że któreś z nich na pewno dopasuje się do wyglądu mojego salonu.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów