Słaby docisk drzwi balkonowych od strony zawiasów

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

dirty71
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2014, 10:50
Słaby docisk drzwi balkonowych od strony zawiasów

autor: dirty71 » 19 wrz 2019, 9:30

Witam,
mam problem ze słabym dociskiem drzwi balkonowych do ramy z prawej strony (od strony zawiasów). Od strony klamki jest ok. Ustawienie czopów zmieniłem na pokazane na zdjęciach ale nie pomogło. Próbowałem krecić torxem na dolnym zawiasie ale nic to nie dało. Powietrze puszcza na długości między zawiasami, przy samych zawiasach jest ok. Jakieś wskazówki gdzie szukać problemu? Tak było od nowości, ale dopiero się za to zabrałem (1.5 roku)
Załączniki
20190919_1005122.jpg
Na czerwono zaznaczony obszar gdzie powietrze wchodzi do mieszkania
20190919_100546.jpg
Czopy ustawiłem na tą pozycję zarówno od strony klamki jak i od strony zawiasów. Brak efektu
20190919_100608.jpg
Próbowałem regulować docisk torxem na dole, ale nie przynosi to żadnego skutku (przy zawiasach docisk jest ok, okno nie jest wysatczająco dociśnięte na długości pomiędzy dolnym i górnym zawiasem

Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów