Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: NinaMazur » 12 wrz 2019, 21:11

Cześć,
Chciałbym zapytać Was czy macie swoje sprawdzone sklepy w którym można znaleźć wysokiej jakości meble drewniane, a dokładnie stół z krzesłami do jadalni? Zależy mi przede wszystkim na jakości wykonania ale i też rozsądnej cenie, pomożecie?

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: Gramin » 13 wrz 2019, 7:16

W pierwszym lepszym sklepie internetowym, czy stacjonarnym znajdziesz takie meble.
Silver Service - usługi sprzątające

daniel.7
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2019, 9:29
Re: Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: daniel.7 » 14 wrz 2019, 22:57

Dokładnie. Idziesz do meblowego sklepu i od ilości mebli aż się kręci w głowie. Najważniejsze żeby kupić meble z dobrej jakości drewna. A gdzie je kupisz to najmniej istotne

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: robertrys » 17 wrz 2019, 17:38

Ja swój stół zamawiałem online w sklepie Salon Meblowy z czystym sumieniem mogę go polecić. Sklep oferuje raty 0% z których korzystałem. Na chwilę obecną spłacam stół w ogóle tego nie odczuwając a mebel cieszy.

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Re: Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: NinaMazur » 18 wrz 2019, 18:34

robertrys pisze:Ja swój stół zamawiałem online w sklepie Salon Meblowy z czystym sumieniem mogę go polecić. Sklep oferuje raty 0% z których korzystałem. Na chwilę obecną spłacam stół w ogóle tego nie odczuwając a mebel cieszy.


Własnie też byłabym zainteresowana ratami 0%. Niestety, ale zakup stołu z krzesłami dobrej jakości to nie mały wydatek, a biorąc go na raty tak jak piszesz nie odczuwa się tego.
Nawet podobają mi się te stoły dostępne w sklepie salonmeblowy.net.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: robertrys » 18 wrz 2019, 18:40

Zakupy na raty 0% to najlepsza opcja, sklep salonmeblowy.net.pl posiada naprawdę dobrą jakość stołów jak i krzeseł, warto kupić.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Stoły rozkładane z krzesłami do jadalni

autor: fiftusiek » 18 wrz 2019, 18:45

mam też stół z krzesłami z tego sklepu salonmeblowy o którym piszecie wyżej. Meble naprawdę bardzo dobre pod względem jakości warto właśnie w tym sklepie zdecydować się na zakupy polecam.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Proximic [Crawler] i 15 gości

Gotowe projekty domów