Dodatki do wnętrz

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Rankin6
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:57
Dodatki do wnętrz

autor: Rankin6 » 05 wrz 2019, 14:20

Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim i chciałabym dobrać dekoracje które będa nawiązywały do tego . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie Room99. Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?

magda228
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2019, 8:26
Re: Dodatki do wnętrz

autor: magda228 » 18 wrz 2019, 9:01

Jeśli jesteś miłośnikiem stylowych wnętrz warto wybrać odpowiedni obraz, który urozmaici Twoje wnętrze. Fotomozaika, odpowiednie kolaże ze zdjęć, albo portret, który kupiłam moim znajomym z okazji ślubu. Prezent na rocznicę ślubu także powinny być przemyślane. A co za tym idzie? Spersonalizowany prezent, który dodatkowo może pięknie wyglądać w sypialni, przypominając wspólne chwile.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Dodatki do wnętrz

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 08 paź 2019, 10:37

Niektóre rzeczy, które mamy na strychu lub kupimy na targu staroci mogą nabrać „skandynawskiego” charakteru. Proste sosnowe ramki możemy pomalować na biało lub szaro np. farbą Supermal Emalią akrylową Śnieżki. Podobnie komody, krzesła czy półki lub stoliki. Jasna i naturalna kolorystyka przedmiotów oraz wyposażenia podkreśli skandynawski styl wnętrza.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dodatki do wnętrz

autor: lideropinii » 14 paź 2019, 19:01

Przesadzić w drugą stronę tez jest łatwo, dlatego warto z głową te dodatki dobierać i zgodnie ze stylem aranżacji.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Dodatki do wnętrz

autor: e-Rzecznik_Magnat » 07 lis 2019, 11:39

Słuszna uwaga, styl Skandynawski wprawdzie nie jest stylem minimalistycznym, ale rządzi nim racjonalna i funkcjonalna powściągliwość. Wszystko jednak spaja minimalistyczna, jasna i chłodna kolorystyka wnętrz, dlatego jeśli trzymamy się rygorystycznie tej reguły precyzyjnie dbając o kolorystykę, to nawet zbyt duża ilość dekoracji może zostać usprawiedliwiona.

Mewaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2016, 9:34
Re: Dodatki do wnętrz

autor: Mewaa » 01 lut 2020, 15:12

O widzę, że masz całkiem podobny gust do mojego. Uwielbiam styl skandynawski! Pozdrawiam :)

akatsushi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2023, 7:58
Re: Dodatki do wnętrz

autor: akatsushi » 25 mar 2023, 11:49

Czy chcesz dodać trochę eklektycznego, artystycznego stylu do swojego wystroju domu? Styl bohemy polega na mieszaniu wzorów, faktur i kolorów, aby stworzyć przytulną, swobodną atmosferę. Oto kilka wskazówek, jak wprowadzić styl bohemy do wystroju domu:

Zacznij od neutralnej bazy: Aby stworzyć przestrzeń inspirowaną bohemą, zacznij od neutralnej bazy w kolorze białym, kremowym lub beżowym. Pozwoli to na układanie kolorowych i wzorzystych tkanin bez przytłaczania przestrzeni Speed Test https://vidmate.bid/ .

Mieszaj i dopasowuj wzory: styl bohemy polega na mieszaniu i dopasowywaniu wzorów, więc nie bój się eksperymentować! Mieszaj kwiaty z paskami, geometryczne kształty z paisley i tak dalej.

Dodaj dużo tekstyliów: Tekstylia są kluczowym elementem stylu bohemy. Dodaj przytulne koce, puszyste poduszki i wzorzyste dywaniki, aby stworzyć ciepłą i zachęcającą przestrzeń.

Wykorzystaj naturalne elementy: dodaj naturalne elementy, takie jak rośliny, plecione kosze i drewniane meble, aby nadać swojej przestrzeni ziemisty, artystyczny charakter.

Postaw na odważne kolory: nie bój się używać odważnych kolorów, takich jak intensywne czerwienie, głębokie błękity i żywe zielenie. Te kolory mogą dodać energii i osobowości Twojej przestrzeni.

Dodaj przedmioty vintage i ręcznie robione: szukaj przedmiotów vintage lub ręcznie robionych, takich jak draperie ścienne z makramy, tkane gobeliny i antyczne meble, które dodadzą charakteru i uroku Twojej przestrzeni.

Stosując się do tych wskazówek, możesz stworzyć przestrzeń inspirowaną bohemą, która jest zarówno przytulna, jak i stylowa. Śmiało, eksperymentuj z różnymi wzorami, kolorami i teksturami, aby stworzyć przestrzeń, która odzwierciedla Twoją wyjątkową osobowość i styl!



Powiedz mi co myślisz

Malinka25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2023, 15:23
Re: Dodatki do wnętrz

autor: Malinka25 » 16 kwie 2023, 15:26

Dodatki do wnętrz są ważnym elementem, który pozwala wyróżnić pomieszczenie. Mapa świata z drewna może być doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Można ją umieścić na ścianie, stworzyć z niej ramkę lub wkomponować w dekoracje. Taki element dodatkowo ożywi wnętrze i doda mu charakteru.

DaDudek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 16 gru 2015, 12:28
Re: Dodatki do wnętrz

autor: DaDudek » 03 maja 2023, 21:27

Elastyczne okładziny ścienne są często wybierane ze względu na ich elastyczność, ale ta cecha jest również ich wadą. Są one podatne na wypaczenia i odkształcenia, co wpływa negatywnie na ich wygląd

kowal46
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2022, 13:52
Kontaktowanie:
Re: Dodatki do wnętrz

autor: kowal46 » 23 maja 2023, 9:08

Fotoobrazy w kuchni co myślicie? Nie odkrzstałcą sie od wilgoci/pary?

Endriu90
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2021, 22:36
Re: Dodatki do wnętrz

autor: Endriu90 » 03 sie 2023, 17:27

Fajna stronka jeśli potrzebujesz tkanin. Kupiłem od nich kiedyś poszewki na poduszkę i jestem zadowolony.
Jednak jeśli potrzebujesz dekoracji typu rzeźby, wazony itp. to zdecydowanie polecam Lurossa.pl.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów