Piekarnik parowy- warto

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Piekarnik parowy- warto

autor: NinaMazur » 12 wrz 2019, 21:17

Hej dziewczyny, zastanawiam się nad inwestycją w parowy piekarnik. Słyszałam naprawdę bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tych piekarników. Jednak nie wiem na jaki model się zdecydować, bo wiadomo że piekarnik piekarnikowi nie równy. Pomóżcie....

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Piekarnik parowy- warto

autor: Gramin » 13 wrz 2019, 7:12

A czym taki piekarnik się w ogóle charakteryzuje?
Silver Service - usługi sprzątające

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Piekarnik parowy- warto

autor: fiftusiek » 17 wrz 2019, 18:35

Piekarniki parowe teraz cieszą się dość sporym zainteresowaniem sama zakupiłam ten model piekarnika PIEKARNIK PAROWY 3W1 ELECTROLUX EOB8S31Z Z KAMIENIEM DO PIZZY. Jedzenie przygotowywane w tego typu piekarnikach jest naprawdę dużo lepsze niż w zwykłych, mi zawsze mięsa wychodziły bardzo twarde teraz odkąd mam piekarnik parowy wszystko bardzo soczyste i miękkie. Dodatkowo potrawy są dużo zdrowsze dzięki pieczeniu na parze.

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Re: Piekarnik parowy- warto

autor: NinaMazur » 17 wrz 2019, 18:37

fiftusiek pisze:Piekarniki parowe teraz cieszą się dość sporym zainteresowaniem sama zakupiłam ten model piekarnika PIEKARNIK PAROWY 3W1 ELECTROLUX EOB8S31Z Z KAMIENIEM DO PIZZY. Jedzenie przygotowywane w tego typu piekarnikach jest naprawdę dużo lepsze niż w zwykłych, mi zawsze mięsa wychodziły bardzo twarde teraz odkąd mam piekarnik parowy wszystko bardzo soczyste i miękkie. Dodatkowo potrawy są dużo zdrowsze dzięki pieczeniu na parze.


dzięki za namiary na piekarnik parowy, bardzo lubię markę electrolux, także wydaje mi się że zdecyduję się na ten własnie model piekarnika, przejrzę jeszcze inne i podejmę decyzję.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Piekarnik parowy- warto

autor: robertrys » 20 wrz 2019, 16:28

Też byłbym zainteresowany zakupem piekarnika parowego można namiary na jakiś sklep godny polecenia oczywiście online?

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Piekarnik parowy- warto

autor: fiftusiek » 20 wrz 2019, 16:32

Ja zamawiałam jakieś 2 miesiące temu przez stronę. Ogólnie piekarniki dostępne w tym sklepie są bardzo dobrej jakości. bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na piekarnik parowy.

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Re: Piekarnik parowy- warto

autor: NinaMazur » 29 paź 2019, 13:58

Zdecydowałam się również na piekarnikiparowe.com zamówić piekarnik model AEG BSE792320B własnie otrzymałam dostawę, teraz będę testowała.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów