Lampa dla dziecka na biurko

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pawel12745
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2019, 15:21
Lampa dla dziecka na biurko

autor: Pawel12745 » 04 mar 2019, 8:26

Hej, widziałem u koleżanki, lampę na biurku dziecka firmy UNILUX :) . Co myślicie o takiej lampie?
Można zaufać tej firmie? Koniecznie potrzebuję taką regulowaną i przykręcaną do biurka ;)
Pozdrawiam :D :D

joasia.lewandowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:28
Re: Lampa dla dziecka na biurko

autor: joasia.lewandowska » 21 mar 2019, 11:37

ta raczej nie jest przykręcana ;) my kupowaliśmy wszystko w sklepie internetowym i mają też takie lampki, które może przytwierdzić do biurka: [więcej na mlamp.pl]

lampy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 9:21
Re: Lampa dla dziecka na biurko

autor: lampy » 27 mar 2019, 9:53

Jak jesteśmy w temacie lamp dla dziecka. Mam pytanie, którą lampę dla fanki Elzy? :D
opcja 1:https://tyskielampy.pl/sklep/oswietlenie-wewnetrzne/dzieciece/philips-disney-frozen-71770-08-16-biurkowa-led/
opcja 2:https://tyskielampy.pl/sklep/oswietlenie-wewnetrzne/dzieciece/philips-disney-lampa-led-71767-37-16-frozen-elsa/

Macie jeszcze jakieś propozycje w klimacie Krainy Lodu? :D Dobrze, żeby lampa MIAŁA TĘ MOC. :D

Rafson
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:36
Re: Lampa dla dziecka na biurko

autor: Rafson » 12 wrz 2019, 15:39

Myśle, że jeśli ma to być lampka na biurko LED to warto wybierać produkty z wbudowanym źródłem światła. Mają one znacznie więcej funkcji i możliwościi. Dostępne są także takie z klipsem do umocowania na krawędzi biurka. Może to byłoby jakieś rozwiązanie?
Ostatnio zmieniony 28 paź 2019, 14:35 przez Rafson, łącznie zmieniany 1 raz.

daniel.7
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2019, 9:29
Re: Lampa dla dziecka na biurko

autor: daniel.7 » 15 wrz 2019, 21:05

Rafson pisze:Myśle, że jeśli ma to być lampka na biurko LED to warto wybierać produkty z wbudowanym źródłem światła. Mają one znacznie więcej funkcji i możliwościi. Dostępne są także takie z klipsem do umocowania na krawędzi biurka. Może to byłoby jakieś rozwiązanie?

Otóż to, to jest mądre rozwiązanie. Można dostosowywać oświetlenie w zależności od potrzeb, a dziecku to się bardzo przyda przy pracy nad lekcjami.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Lampa dla dziecka na biurko

autor: lideropinii » 16 wrz 2019, 18:26

Nie sam wygląd tej lampki, choć oczywiście tez, ma znaczenie, ale żeby była ona funkcjonalna przy codziennym użytkowaniu przez dziecko.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów