Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania – jaki robot kuchenny wybrać?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania – jaki robot kuchenny wybrać?

autor: Redakcja » 19 sie 2019, 5:34

Dobry robot kuchenny poszatkuje za nas warzywa, zagniecie ciasto na pierogi, zmiksuje potrzebne składniki, a niektóre posiadają nawet funkcję... Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania – jaki robot kuchenny wybrać? >>
Redakcja

Soll
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 5:28
Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania – jaki robot kuchenny wybrać?

autor: Soll » 19 sie 2019, 5:34

Bardzo przydatny artykuł :) Właśnie kończymy urządzać swoje wymarzone mieszkanie i jesteśmy na etapie wybierania niezbędnego sprzętu AGD do kuchni. Nie ukrywam, że wybór sprzętu to dla nas mega wyzwanie. Do tej pory korzystaliśmy z uprzejmości moich teściów (mieliśmy wspólną kuchnię) i nie zdawałam sobie sprawy jak trudno jest wszystko skompletować. Ostatnio byliśmy na jakimś pokazie, na którym ogromne wrażenie zrobił na mnie robot planetarny kenwood.

zezulla
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:27
Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania – jaki robot kuchenny wybrać?

autor: zezulla » 13 wrz 2019, 5:34

Urządzanie kuchni to jakaś masakra. Ciągle nam czegoś brakuje :( Nie wiedziałam, że tyle rzeczy kryje się w kuchennych szafkach :) A najbardziej marzy mi się taki właśnie robot kuchenny do wszystkiego. Kenwood prezentuje się w tym artykule fantastycznie!

sabina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:59
Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania – jaki robot kuchenny wybrać?

autor: sabina89 » 02 gru 2019, 2:19

Świetny poradnik, bardzo dokładny. W końcu wiem, jak jaki robot kuchenny wybrać i na co zwracać uwagę. Zależy mi na tym, by mieć sprzęt, który będzie miał jak najwięcej funkcji. Lubię gotować, piec ciasta, czy chleb. Myślę, że idealnym dla mnie wyborem będzie polecany przez Państwa Kenwood. Ma bardzo dobre opinie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości

Gotowe projekty domów