Łóżko, kanapa, a może narożnik?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: beata.lisek » 25 kwie 2019, 13:56

W moim mieszkaniu również zabrakło miejsca na osobną sypialnię. W ostateczności zdecydowaliśmy się na [więcej informacji poprzez PW], gdyż zdarza się, że w nocy odwiedzają nas dzieci.

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: dariaborowinka » 26 kwie 2019, 16:25

rannata pisze:Narożnik jest bardziej praktyczny. My postawiliśmy na niego.

tez mamy wlasnie naroznik ze wzgledu na niewielka powierzchnie mieszkania okazal sie najpraktyczniejszy. Wybralismy Obrazek mozna go naprawde szybko rozlozyc i nie rysuje podlogi :) A dodatkowo te pojemniki na posciel sa naprawde obszerne

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Arowana14 » 30 kwie 2019, 11:45

Moim zdaniem najwygodniejszym wypoczynkiem jest narożnik :) Teraz są takie narożniki z funkcją spania, więc też jest to dodatkowa opcja. Ja planuję do salonu nabyć narożnik fusion Zastanawiam się jednak nad kolorem obicia :)
BOB-BUDOWNICZY

MarekArnal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:42
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: MarekArnal » 20 lip 2019, 11:11

Jeżeli do spania to raczej nie narożnik ale jeżeli już nie ma wyjścia to duży narożnik gdzie powierzchnia spania będzie jednolita. Jak narożnik miał by służyć do spania codziennego to warto rozważyć dokupienie maty korygującej, taka mata zapewnia jednolitą i wygodną powierzchnię do spania.

Awatar użytkownika
malecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2019, 12:05
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: malecki » 20 lip 2019, 12:08

Jeśli macie osobno sypialnię - łóżko, a w salonie dajcie sofę lub narożnik. Jeśli nie macie sypialni to lepiej wielki narożnik, bo jak sięgo rozłoży to jest bardzo duzo miejsca jak na zwykłym dużym łózku z sypialni.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: robertrys » 10 wrz 2019, 20:58

My mamy narożnik jakoś wydaje mi się że kanapa bardziej do takich małych saloników sie nadaje. My mamy salon dość spory także narożnik również sporych rozmiarów. Polecam zajrzeć do sklepu Zona-Design kupowałem u nich i polecam.

daniel.7
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2019, 9:29
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: daniel.7 » 11 wrz 2019, 16:16

Narożniki zawsze dobrze się sprawdzą, bo można na nich spać i siedzieć przed tv. Kanapa ma jedną określoną funkcję i spanie na kanapie to średnia przyjemność niestety.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: ArkadiuszKrol » 25 lis 2019, 22:28

Sądzę, że narożnik będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja zamówiłem w ubiegłym roku narożnik Fabio od firmy ramaro.pl. Posiada nowoczesny i minimalistyczny design oraz bardzo dobre wykonanie. Często goszczę u siebie znajomych i jak dotąd wszyscy zachwalali narożnik za bardzo wygodne siedzisko i komfortowe oparcie.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Damina90000 » 16 sty 2020, 10:43

Moge polecic wersalki z salonu meblowego Siorek ze Skawiny, sa bardzo wygodne w dobrej cenie.

maestro84
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2020, 17:25
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: maestro84 » 18 sty 2020, 19:02

Najbardziej praktyczna jest chyba duża wersalka. Śpi się wygodnie i co ważne błyskawicznie jednym ruchem się składa, a po złożeniu miejsca do siedzenia jest nie mniej niż na takim narożniku jak na zdjęciu (w rogu i tak nikt nie siądzie, bo miejsca na nogi nie ma ;) ).

daga3ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2020, 15:50
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: daga3ka » 22 sty 2020, 15:56

Wg mnie wybór uzależniony jest w pierwszej kolejności od powierzchni jaką dysponujemy. Osobiście narożniki bardzo mi się podobają ale sprawdzają się świetnie w dużych przestrzeniach.

Misiekkk
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2015, 15:17
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Misiekkk » 03 lut 2020, 9:23

Nie napisałeś nic dokładnie jaką masz powierzchnię domu czy mieszkania, jeśli pytasz gdzie i co kupić do spania to nie ma nic lepszego jak dużżże łóżko, po prostu rewelacja, ja kupiłam drewniane i jestem bardzo zadowolona, mąż wyspany, ja i czasem jeszcze dzieciaki nas odwiedzają. Łóżko duże a na dodatek jeszcze ma fajny pojemnik na pościel. Bardzo przydany

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Derryll » 03 lut 2020, 18:24

Ja wybrałem narożnik. Zawsze wygodniej się siedzi w gronie kilku znajomych.

RobertoN
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:57
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: RobertoN » 26 lut 2020, 13:04

Też polecam narożnik!

martaTgk
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:35
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: martaTgk » 26 lut 2020, 15:47

Jeśli masz oddzielną sypialnie to oczywiście łóżko z wygodnym materacem. Najlepiej przynajmniej w rozmiarze 160x200. Sama tam kupiłam zestaw do swojej sypialni. Ale jeśli nie masz oddzielnej sypialni to zdecyduj się na kanapę lub narożnik posiadający funkcję spania z normalnym materacem, jest to również bardzo komfortowe rozwiązanie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów