Szlifierki, frezarki

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Szlifierki, frezarki

autor: kitti32 » 16 sie 2019, 19:07

Czesc Panie i Panowie ;P. Tak się składa, że musimy zakupic do prac remontowych troche sprzetu takiego jak frezarki, szlifierki itd. Gdzie najlepiej kupic sprzet tego typu?

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Szlifierki, frezarki

autor: TomeczekBBS » 21 sie 2019, 10:49

Gdzie i jakie? ;) Ja wszystkie swoje narzędzia zamawiam przez internet. Mój brat ma firmę budowlaną i on też szlifierki i frezarki zamawiał w sieci. Wiem, że ma AEG na akumulatory i sobie te narzędzia chwali. Nie wiem, jakich dokładnie sprzętów potrzebujecie, ale możecie sobie przejrzeć ofertę AEG w różnych sklepach online :) Powodzenia.

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Szlifierki, frezarki

autor: duffy22 » 30 sie 2019, 16:39

Zobacz sobie emast.pl. Jest tam bardzo spory wybór takich narzędzi. Znajdziesz tam narzędzia zwykłe, elektronarzędzia, a nawet rzeczy przydatne w ogrodzie. Znajomy ma wiertarkę z tego sklepu, bardzo solidna.

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Szlifierki, frezarki

autor: Tomek320 » 05 wrz 2019, 11:21

Ja polecam zajrzeć do sklepu narzedziowy24. Moim zdaniem jeden z najlepszych sklepów internetowych tego typu. Mają stosunkowo dobre ceny, ogromny wybór narzędzi do wielu różnych zastosowań i do tego bardzo fachową obsługę. Mam kilka urządzeń kupionych właśnie u nich i wszystko działa tak jak powinno.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Szlifierki, frezarki

autor: TomeczekBBS » 19 wrz 2019, 19:35

A ja dorzucę jeszcze, że teraz kupując na narzedzia pl sprzęty od ryobi można skorzystać z konfiguratora, który dopasuje wszystko jak powinno być i jeszcze sklep dorzuca jakieś gratisy do zamówienia.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Szlifierki, frezarki

autor: Baks » 23 maja 2023, 13:16

Tresnar lub Hurry Up, solidne, Polskie elektronarzędzia w dobrej cenie.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów