Projekt kuchni

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: projekt kuchni

autor: Arinue » 05 lis 2018, 12:51

Co do projektu kuchni i mebli kuchennych to super projekty ma Studio Stilo z Tczewa. Skorzystałam z ich usług i teraz mam bardzo stylową i nowoczesną kuchnię.

Olaf321
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:55
Re: projekt kuchni

autor: Olaf321 » 06 lis 2018, 13:02

Polecę ludzi z [...] Kuchnie (można ich znaleźć w Krk na Wielickiej, prowadzą też swój portal). Kompetentna obsługa, meble są domierzone docięte na centymetry, wszystko dopasowane perfekt, nie trzeba było niczego przerabiać poprawiać itp. Fachowcy przez duże F.

grzesk989
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2018, 14:41
Re: projekt kuchni

autor: grzesk989 » 16 lis 2018, 12:02

najlepsze projekty kuchni powstają w programie kdmax - coś o tym wiem, bo pracuje na nim już drugi rok. Najlepiej się sprawdza do projektowania mebli oraz kuchni. Dzięki funkcji "inteligentna kuchnia" można stworzyć wiele fajnych rzeczy, w krótkim czasie.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: projekt kuchni

autor: Jaśku88 » 19 lis 2018, 15:48

Projekt, montaż, produkcję mebli, chyba najszybszą teraz w Krakowie masz u Indeco. Jak nie możesz za długo czekać to warto porozmawiać. Mnie już po pierwszym kontakcie do siebie przekonali.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: projekt kuchni

autor: Piotr1955 » 26 lis 2018, 12:26

Mam większą kuchnię to szafę przesuwną w formacie mini spiżarni zamawiałam, żeby nie nosić moich wyrobów domowych :D do piwnicy ciągle. Współpracowałam z Adolux-meble. Dałam dość nietypowe zgłoszenie, ale dział projektowy bardzo miło podszedł do tematu. Szafo – spiżarnia do dużej kuchni. Każdemu polecam, bo jest idealna. Szkoda, że w poprzednim mieszkaniu o czymś takim nie pomyślałam :)

mirro77
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2018, 15:53
Kontaktowanie:
Re: projekt kuchni

autor: mirro77 » 11 gru 2018, 12:54

Z projektem kuchni zawsze jest bardzo różnie.Mi projekt kuchni robiła moja koleżanka.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: projekt kuchni

autor: martan » 02 maja 2019, 12:49

Projekt kuchni zwykle nic nie kosztuje. No chyba, ze zdecydujemy sie na skorzystanie z pomocy indywidualnego projektanta, który zaprojektuje nam całe mieszkanie. Jednak jeśli decydujemy się na zamówienie mebli w studio mebli kuchennych, to projekt będzie darmowy przy realizacji tych oto mebli.

Warto jest wybrać się do wielu studiów oraz poprosić o wycenę. Różnice w cenach potrafią być bardzo różne.

W sieci jest również wiele przykładowych projektów, którymi można się zainspirować.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 7:30 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Projekt kuchni

autor: e-Rzecznik_Magnat » 05 wrz 2019, 10:47

Dobry projekt kuchni uwzględni nie tylko możliwości wnętrza i dostosuje aranżację do potrzeb mieszkańców, ale też sprawi, że kuchnia będzie wpisywała się w charakter mieszkania, będzie do niego dopasowana stylistycznie i kolorystycznie. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy kuchnia jest częścią salonu, ale nie tylko. Nie jest dobrze, gdy nawet wspaniała kuchnia jest zupełnie „oderwana” od całości mieszkania. Projektant prócz lepszego pomysłu na wnętrze pomoże też wyeliminować błędy realizacyjne oraz znaleźć wykonawców. W ostatecznej kalkulacji warto zatrudnić projektanta.

Antomeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:20
Re: Projekt kuchni

autor: Antomeble » 10 paź 2019, 14:56

W studio mebli kuchennych nie płaci się za projekt!
Projekt stanowi integralną cenę mebli. Dla przykładu u Nas przygotowuję zazwyczaj 3 wersje projektu na start i dopiero one są punktem wyjścia do dalszej pracy nad projektem.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Projekt kuchni

autor: lideropinii » 14 paź 2019, 18:59

Przy małych, czy nieustawnych wnętrzach meble na wymiar są często jedyną alternatywą.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

retfog
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:07
Re: Projekt kuchni

autor: retfog » 22 paź 2019, 9:17

Długo myślałam czy brać kuchnie na wymiar i postanowiłam wziąć w sprawdzonym sklepie nie żałuje, jest praktyczna i kosztowała mniej niż wszystkie meble do kuchni, które chciałam

hanulkahanutka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 10:48
Re: Projekt kuchni

autor: hanulkahanutka » 06 maja 2020, 10:53

Ja korzystałam z usług architekt wnętrz Ilony Paleńczuk, która wykonała fantastyczną pracę przy projektowaniu mojego mieszkania.

ARNOLDINIO
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2021, 9:05
Re: Projekt kuchni

autor: ARNOLDINIO » 19 sie 2021, 20:45

W ETERNO - kuchnie na wymiar w Katowicach projektują pomysłowo i nowocześnie. Cenowo są konkurencyjni, jakościowo - wyższa półka.

Margola
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 gru 2016, 14:02
Re: Projekt kuchni

autor: Margola » 19 sie 2021, 22:09

Markety budowlane i sklepy z meblami świadczą takie usługi

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Projekt kuchni

autor: lideropinii » 01 wrz 2021, 10:07

Jeśli jesteście z Warszawy to zapraszamy do współpracy. Kuchnia to nie tylko fronty, ale dobrze dobrany blat, czy wszelkie systemy, które sprawiają, że kuchnia jest funkcjonalna i wygodna.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów