Jak wygląda budowa domu modułowego i ile kosztuje taki dom

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak wygląda budowa domu modułowego i ile kosztuje taki dom

autor: Redakcja » 05 wrz 2019, 10:47

Budowa domu modułowe przebiega szybciej niż tradycyjnego. Jednak jak wygląda ten proces? Wyjaśniamy. Przybliżamy też koszty budowy domu modułowego. Jak wygląda budowa domu modułowego i ile kosztuje taki dom >>
Redakcja

cookiemonster
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 17 kwie 2013, 9:37
Lokalizacja: Warszawa
Jak wygląda budowa domu modułowego i ile kosztuje taki dom

autor: cookiemonster » 05 wrz 2019, 10:47

400 tys. za dom w stanie surowym, bez płyty fundamentowej, wykończenia, działki... To ile sumarycznie? Stawiam, że z 700 tysięcy. To teraz proponuję to odnieść do domu o tym samym metrażu w technologii murowanej. Przy Porothermie koszty byłyby tak o 30-40% niższe. O czym my tu mówimy? Domy modułowe to nie jest konkurencyjna oferta.

KamilSa
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 05 wrz 2019, 21:30
Re: Jak wygląda budowa domu modułowego i ile kosztuje taki dom

autor: KamilSa » 05 wrz 2019, 21:38

To już zależne od tego co sobie cenisz bardziej czas, czy pieniądze. Domy modułowe będą wykonywane szybciej, czyli mogą wyjść w stanie surowym drożej od zwykłych. Ja natomiast zastanawiam się nad tego typu domem i zaznajomiłem się z temat tutaj [MGProjekt] oraz jest tam porównanie ile trwa budowa domu. Widać różnicę, a ja jestem z tych, którzy wolą wydać więcej, ale mieć za to czas. Czasu nikt nie zwraca niestety


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów